Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pipi27

kolor rajstop ,a kolor butów ?

Polecane posty

Gość pipi27

mam dylemat kupiłam na wiosne złote buty balerinki na obczasiku ,ale nie wiem w jakim kolorze mogłabym nosić rajstopy lubie pastelowe kolory i odawżne barwy ale nie kabaretki ,podpowiedzcie drogie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem powiem szczerze, mi się złote buty w ogóle nie widzą, dla mnie to się będzie kłócić z każdnym kolorem tylko nie z czernią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi27
ja 1 raz kupiłam takie buty bo jakos mi sie wyjatkowo spodobały i mam włąśnie problem z doborem rajstop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąć
chyba maksymalnie cieliste, żeby wyglądały na nieobecne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggg
moze ktos sie jeszcze wypowie?????????? ja mam zloto czarne buty, zlote pokryte czarna koronka, jakie rajstopy zakladac ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silo
przy takich butach ubiór powinien byc raczej stonowany , możesz zaszaleć z dodatkami . Rajstopy dobieraj do obecnego ubioru , świetnie będdą wygladały jaksrawy fiolet , nasycona czerwień , głeboka czerń , ciemny odcień czekolady , dodatki także dostosowane do rajstop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamagda
ja mam w kolorze tzw starego złota i nosze cieliste.. a jesli chodzi o rajstopy to do jakiego lolri butów moge nosic fioletowe? tylko do czernych? czy do granatowych tez bo wlasnie takie sobie upatrzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silo
PannoMagdo , fiolet bedzie fajnie wyglądał z tym granacikiem jeśli reszta stroju tez będzie w takich kolorach. np. czarne spodnie , granatowa góra i fioletowa torebka , pasek czy bransoletka . ważne żeby elementy ze sobą pasowały. może być np. fioletowa góra a granatowe dodatki , zależy jak kto lubi ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×