Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cxcxcxcxcxc

LASEROWE USUWANIE ZMARSZCZEK.

Polecane posty

Gość cxcxcxcxcxc

czy majac 23 lata moge poddac sie takiemu zabiegowi? mam wg mnie dosc duze kurze lapki, zadne kremy nie pomagaja a nie chce zeby ten stan sie poglebial... do 30 bede wygldac jak rodzynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl w Kropki
Hm... laserowe usuwanie zmarszczek w Twoim wieku? Dziewczyno napewno jesteś piękna! Jeżeli kremy nie pomagają to są dwa wyjścia. Albo je pokochać albo może pójdziesz do kosmetyczki poprosić o radę? Ona napewno zna się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to ciekawe
Może botoks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxcxcxcxcxc
ja swoje niedoskonalosci widze jak przez lupe:) czyli 3 razy wieksze jak w rzeczywistosci... u mnie w miescie jest klinika medycyny estetycznej udam sie tam moze cos doradza mi jakis fajny zabieg na buzke... a moze ktos moze mi doradzic jaki zabieg wybrac? jestem blada, mam rozszerzone pory, cera mieszana, pozbawiona blasku i zmarszczki w okolicy oczu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj spamerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź idź do kosmetyczki są prostsze metody wygładzania w tak młodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isskra38
ja najpierw stosowałam różne kremy ale prawda jest taka że tzw kurze łapki miałam już przed 30stką więc to raczej taka uroda i genetyka niestety, można owszem wybrać się na przeróżne zabiegi, teraz jest nie tylko laser w klinice http://artederm.pl/ ale cała masa innych metod, także całkowicie bez inwazyjnych jak np needle shaping

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz np. udać się na zabieg na zmarszczki laserem Emerge. Sama robiłam zabieg laserem Harmony XL, bo jestem dużo starsza i moje zmarszczki na pewno były głębsze i jestem zadowolona, więc myślę, że też będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki najlepsze są zabiegi :) Ja miałam zabieg MobiLift w Gdańsku w Klinice dr Michajłowskiego. Wiele razy korzystałam już z ich usług bo mają super lekarzy i kosmetolożki. MobiLift sprawia, że usuwane są toksyny, znikają sińce pod oczami a zmarszczki są znacznie wygładzone. Bardzo profesjonalny zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę znowu CC dr Michajłowskiego widzę :) Fajnie że mają tyle zabiegów bo chyba muszę się wybrać na ten Palomar Emerge... A słuchajcie widziałam przed chwilą na stronie że też w Gdyni i Sopocie robią te zabiegi i że można na bezpłantne konsultacje się zapisać. jak to właściwie wygloda? Może warto właśnie się poradzić lekarza zanim się zrobi cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma, to prawda, zachęcona opiniami skoczyłam do CC w Gdyni (bo jest chyba tu od miesiąca) i byłam na geneo plus;D co prawda ciutkę bolało, ale da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w klinice dobosz w darłowie czy gdańsku mozna wykonac zabieg redukcji zmarszczek. polecam, sa efekty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×