Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VIctorias

co sądzicie o rzeczach Victorias secret?

Polecane posty

Gość VIctorias

Chodzi mi też o stroje kąpielowe. Ceny w Polsce są wysokie w porównaniu z USA, ale moze jednak i tak warto.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore są bardzo ciekawe
niespotykane-warte ceny, ale większość bez rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dosc dobrze produkty vs i musze powiedziec, ze rewelacja nie sa niestety. uzywam ich z przyzwyczajenia. i moge powiedziec, ze np kosmetyki sa dobrej jakosci, sa trwale, wydajne, ladnie pacha. niestety jesli chodzi o ubrania to juz nie raz sie zawiodlam i obiecalam sobie, ze nic wiecej nie zamowie. materialy sa bardzo liche, niby rzeczy wygladaja jak na zdjeciach, ale sa gorszej jakosci. wysylane sa w zwyklych wrokach na ktorych pisze made in malesia i taka sama metke maja ubrania / nie maja metek vs/. ostatnia bluzka, ktora zamowilam nie nadaje sie nawet do mycia podlogi :( mialam ja oddac, ale jak juz przyszla to zostawilam, wisi w szafie.. i tak jest z wiekszoscia ubran..tak wiec jesli vs to glownie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stroje kąpielowe sa
całkiem fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się bardzo podobają majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka1234556
Dla mnie sa najlepsze ciuchy, czasami na allegro przesadzają z cenami . Ale ogolnie jesli chce sie kupic cos w tej jakości to Mango zaczynaja miec ceny od 300 zł, i ogolnie malo takich ciuchow w sklepach, nie ma co równac z orasy czy tally. Ich ubrania nie maja metek Vs, nigdy nie miały. Mam pełną szafe szmatek Vs i niektóre mają juz kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×