Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasieczka

pytanko o ciśninie

Polecane posty

Gość Kasieczka

czy bedac w ciazy ma sie cisnienie w normie czy mozliwe a do przyjecia jakies odchyly, tzn, dosc niskie? lekarz na kontroli ani razu mi nie mierzyl cisnienia ale w domu jak se mierzylam to prawie zawsze mialam dosc zanizone. ale moze to cisnieniomierz taki do d... bo elektryczny a slyszalam ze takie sa najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artigiana
A jakie to zaniżone miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
oj juz nie pamietam cos koło 105\58... jakos tak ale nie pamieta dokladnie.maz jak widzial to az sie przerazil ze takie niskie za kazdym razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artigiana
A co powiesz na moje dzisiejsze poranne 95/60? :) Co ciekawe mam mierzyć 3 razy dziennie bo mi w poniedziałek na wizycie ginekolog stwierdziła NADCIŚNIENIE. A powaznie to jeśli nie czujesz sie przy tym źle to chyba nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadek cisnienia w czasie ciazy jest normalny,tak okolo o 10-15 mmHg, cisnienie wraca do wartosci sprzed ciazy w ostatnim trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do cisnieniomierzy to elektroniczne faktycznie rewelacyjne nie sa, najwiarygodniejsze sa stare rteciowe albo takie gdzie mankiet sie pompuje recznie a tetno osluchuje stetoskopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×