Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bereta

Korale żółte czy czerwone dla brunetki??

Polecane posty

Gość Bereta

Właśnie mam dylemat ... Znalazłam ładne korale na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=332915192 interseuje mnie kolor żółty i pomarańczowy, problem jest taki,że nie wiem, który kolor jest dla mnie odpowiedni. Jestem ciemną brunetką i latem ciemną karnację... Obawiam się ,że żółty może nieładnie kontrastować... Czy któraś z was nosi biżuterię w tych kolorkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bereta
Pomarańczowe miało być w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
jakie piekne te korale...tez jestem brunetka i prawda jest taka,ze pasuje nam sporo kolorow-czerwony,zolty,zielony,niebieski-ale taki szafirowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelinene
o jezu to zalezy od reszty dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaa
to moj link.. :D tez sie zastanawiam czy kupic, ale laski mowia ze juz sie tego nie nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka..........
tez jestem brunetka i kupilam sobie dzisja komplet taki zielonych jasnych korali = kolczyki supwe kolor dla brunetki i z avonu zamowilam sobie taki zestaw czerwony z branzoletka. Ja uwazam ze zielony i czerwony to najladniejsze kolory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego typu korale
z drewna to wioska Jeżeli w ogóle nosić tego typu biżuterie, to z kamienia, wtedy zawsze jest modna. Ale nie takie wielkie korale 2cm z pomalowanego drewna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Raczej czerwone (prawie do wszystkiego szczególnie czrny swetr golf ładnie wyglądają) i zielone (ale te to koniecznie pod kolor ubrania muszą pasować )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×