Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *DJ SANTANA* SLASK

*PRZEBOJOWY DJ WODZIREJ NA WESELE,IMPREZE ITP..*

Polecane posty

Gość *DJ SANTANA* SLASK

Witam , jestem Profesjonalnym, Dyplomowanym DJ'em i Wodzirejem . Pracuje juz zawodowo ok-18 lat , posiadam Profesjonalny sprzet - konsoleta DJa, swiatla dyskotekowe, naglosnienie estradowe- 5000 watt oraz wiele innych dodatków. Wspólpracuje z kilkunastoma restauracjami na slasku i nie tylko , ktore mnie polecaja klientom na - Wesela, imprezy formowe, plenery, Disco Dancingi, zabawy i dyskoteki. W pracy podczas imprezy gram pod publike, a takze robie DJ SHOW czyli konkursy taneczne, zabawy, popisy na konsolecie dja -granie na czarnych vinylach muzyki Retro-to jest Specjalna atrakcja, oraz wystepy w stroju Elvisa i prezentowanie Rock&rolla i Bombardowanie uczestnikow Wielkimi Hitami poczawszy od lat 30'tych, '40, '50, 60, '70, '80, '90, po wspolczesne Mega hity. Mozliwosc dopasowania ulubionego repertuaru muzycznego do kazdej poszczegolnej imprezy. W swoich zbiorach posiadam ok-5.000 plyt - Rodzynki muzyczne, Szeroki przekrój muzyczny na kazdej imprezie ok-1000szt plyt w paru kufrach. Nie gram z Laptopa!! Jestem Konkretnym DJ'em Show man'em . Dzialam wedlug regoly - 100% Satisfaction i tego sie trzymam. Wysoki poziom artyst. Zapraszam do wspolpracy- tel 501 160 757. Ruda Slaska . www.imprezka.rox.pl pozdrawiam serdecznie DJ SANTANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×