Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njikojikuy

znalazłam sobie prace

Polecane posty

Gość njikojikuy

znalazłam sobie prace nie pierwszą i obawiam sie ze jak zwykle będe do banki jestem do niczego pomimo ze mam ukończone dobre studia myślę ze nie bardzo nadaje sie do jakiej kolwiek pracy cały czas siedzę w książkach mam wiedzę teoretyczną i jakoś nie bardzo umiem jej w drażac w życie nie umiem współpracować z ludźmi i nawet wprost nie lubię ludzi nie mam nigdy problemu z dostaniem pracy że względu na wykształcenie ale pracodawcy maja pecha ze mnie zatrudniają bo jestem do niczego co mam ze sobą począć nie wiem czy w ogóle iść do tej roboty nie lubię obowiazków i odpowiedzialności i kasy też nie potrzebuje bo jej mam pod dostatkiem jestem nieudacznikiem i darmozjadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jednakowas
ze sie tak wyraze: pieprzysz glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty sie chłopie ciesz,bo ja szukam pracy i mam z tym problem.Od kilku lat prowadziłam swoja działalnosć i nagle wszystko sie urwało.Nie jestem stara(przekroczyłam 30),ale niestety nie moge znależc nic co by mnie usatysfakcjonowalo.To jest ból!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njikojikuy
jeszcze mnie biora za faceta 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuujh
ahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie panikuj na wstępie! początki bywają trudne, ale powoli się wdrożysz w pracę i zobaczysz jak będziesz śmigać! więcej wiary w siebie i optymizmu życzę, bo widzę że Ci go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×