Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Companero

To prawda, że Rocco Siffredi szykuje w kwietniu premierę swojej nowej produkcji?

Polecane posty

Gość u7y7ui
jaka to ma byc produkcja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie wiem, ale czekam z utęsknieniem :classic_cool: Ktoś ma może jakieś przecieki o czym ma być najnowsza część przygód Rocco? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u7y7ui
mam nadzieje,ze nie rocco invades PL 2:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u7y7ui
MOga byc przygody w brazylii, ale jakos analne mnie nie kreca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u7y7ui
byle dziewczyny byly jakies sensowniejsze;) bo to co bylo w 1 to skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod względem urody rzeczywiście Polska poległa :o Ale ta czarna wiedziała o co chodzi w tych klockach ;) Aaaa jedną z nich znałem, ale tej nie ruuchał, za brzydka była :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roccolela
Rocco invades Poland to jak dla mnie totalna porażka! pomijam kwestię nieznajomości przez nasze rodaczki j.angielskiego ... Ponoć my Polki słyniemy z wyjątkowej urody? Kto naraił te dziołchy ?? Tylko dwie laski były ok. Jedna z nich, taki niby wstydzioch nie bzykała się na planie a druga to całkiem fajny blond-kościotrup co wystąpił na koniec filmu....Natomiast brunetka o której ktoś powiedział, że wiedziała o co chodzi w te klocki zniesmaczyła mnie najbardziej... Jak rozłożyli jej nogi to mym oczom ukazał się wielki bąbel, brodawa czyli kłykcina....fuj! no nawet ślepy by coś takiego wymacał! ale panu Rocco i panu Czekoladzie jakoś to nie przeszkadzało.Czy ktoś tym paniom robił wcześniej przegląd podwozia??? obciach po całości... ale tak poza tym to Rocco rulezzzzzzz chętnie obejrzałabym jakąś jego nową produkcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×