Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość runa24

Co sadzicie o tej sukni??

Polecane posty

Gość runa24

Za dwa tygodnie mam wesele i wypatrzylam na allegro te suknie, bardzo mi sie onaspodobala i powaznie mysle o jej zakupie.Zastanawiam jakie dotaki by do niej pasowaly, jakie buty, torebka kpertowka, ale nie wiem czy bordowa czy czarna,nie wiem na jaka bizuterie sie zdecydowac, na perly czy moze srebrna.Doradzcie cos prosze. a to ta sukieneczka http://allegro.pl/item334464143__apart_glamour_hit_wiosny_2008_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabusia
Mi ona się nie podoba, ale to kwestia gustu. Buty torebka czarne, a biżuteria jakaś skromna, żeby nie przekombinować, bo suknia zwraca uwagę sama z siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *dziwne to trochę*
nie podoba mi się wzór tej sukni...za dużo tych grochów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczna. ja bym ubrala buty czarne a torebke czerwona w kolorze wina, w kolorze wstegi wokol talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie podoba .... no i skład - 95 % poliester, jestem pewna ze nie bedzie sie ukladac tak jak na modelce na zdjeciu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runa24
Dzieki za komentarze, kazdy ma inny gust :) Mi sie ona podoba, jest inna niz wszystkie.Takze myslalam o torebeczce w kolorze wstegi i czarnych butkach, a co z bizuteria??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runa24
Wlasnie tak sie zastanawialam nad malenkimi perelkami albo wogole nic na szyje nie wkladac.Nie wiem jak ubrac sie na to wesele kurcze, nie lubie za bardzo sukienek wieczorowych i dlatego nie wiem co wybrac, ale ta grochy przypadla mi do gustu, ewentualnie szukalabym czegos w podobnym fasonie w jednostajnym kolorze, bez zadnych deseni, ale nic nie znalazlam.Moze macie jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszki są extra :) bo innym się nie podoba to i ty zmienisz zdanie? my w tym nie będziemy chodzić, tylko ty. jeśli masz ładną figurkę, kup w kropki. perły na szyje, czerwona mala torebka i perelki na szyje albo nic. musialabys zobaczyc czy lepiej z perelkami czy bez. pozdrooo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakossss
jest sliczna, dodatki: czarne butki, torebka kopertowka w kolorze szarfy, na szyje nic albo srebro (bardzo delikatne) tylko napisz do sprzedajacego dlaczego sukienka jest drugiego gatunku i czy ma jakas wade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta druga ładniejsza. Ale z doświadczenia wiem, że suknie bez ramiączek mało kiedy pasują tak, że zakładasz i już jest ok. Musi być super dopasowana, zeby nie spadła. Na twoim miejscu, bo masz mało czasu nie ryzykowałabym kupna sukienki bez mierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochy juz nie sa modne
wybierz cos innego ps sukienka ladne ale te grochy oklepane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runa24
Akurat nie martwie sie ze nie bedzie pasowac, moja mama jest krawcowa i bez problemu by mi ja poprawila, aby dobrze lezala.Wlasnie zamierzam zapytac sprzedajacego dlacezgo sukienka jest II gatunki i czy sa widoczne jakies wady. Dzieki kobitki za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustaIgusciki
mi się ta sukienka podoba, ale sama kupiłabym inną. Z ramiączkami, żebym się czuła komfortowo :) Podoba mi się taka: http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=204&osCsid=d91552637c7ada7cbd4c123833c9b0c3 a bez ramiączek bardziej odpowiada mi taki fason: http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=193&osCsid=d91552637c7ada7cbd4c123833c9b0c3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djbjvdv
druga jest bardzo ładna ale kolor jedak nei na wesele raczej... gdyby miałą inny kolor... ta pierwsza jeśli Tobie się podoba ok - jest inna ale fajna... tylko mam nadzieję że na Tobie będzie lepiej leżała niż na modelce - tzn. nei będzie spadać z biustu tak widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko szka
te grochyy...tandetnie to wyglada, kroj ok gdyby bie ten fason eeeeffff no i sklad nie za ciekawy... hmmm nie te grochy sa okropne po prostu, jakas 12 latka moglaby ubrac taki desen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak krój może być ok, ale fason okropny? :D Uważam, że ze wszystkich propozycji te dwie są najładniejsze: http://allegro.pl/item334464143__apart_glamour_hit_wiosny_2008_.html http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=193& Pozostałe dwie to koszmarki. Najlepiej idź do sklepu, dotknij, przymierz, oceń jakość... Wiem, że to rada oczywista, ale najrozsądniejsza z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu ja.;) Runa, skoro Twoja mama jest krawcową, to dlaczego nie uszyje Ci takiej pięknej sukni idealnej na Twoją sylwetkę? Kobieto, korzystaj z darów losu! Gdyby moja mama była krawcową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×