Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JennnyAna

Jak sie ubrac na....

Polecane posty

Gość JennnyAna

Witam,mam pytanie w własciwie dwa! Jak sie ubac na chrzciny by wygladac elegancko ale nie jak stróz w Boże Ciało? Dodam,ze jestem mama,i po ciazy zostało to i owo a zwłaczcza biodra i uda?(obecnie rozm 40-42) I mam tez pytanie odnosnie spodni satynowych czarnych jakie mozna znalesc na allegro, http://www.allegro.pl/item329076973_sex_elegancja_zniewalajace_satynowe_spodnie_40.html Czy myslicie ze takie spodnie pogrubiaja sylwetke? Z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie radzę, takie spodnie BARDZO pogrubiają,ja mam rozmiar 38 i nigdy bym się na takie nie zdecydowała,a może jakaś spódnica plus żakiet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...wg mnie też takie spodnie pogrubiają....i to baaardzo...tak jak moja przedmówczyni również proponowałabym spódnice+ żakiet....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza...
spodnie z satyny pogrubiają ponieważ są z połyskliwego materiału i światło które sie odbija sprawiają wrażenie że jest sie grubszym niż w rzeczywistości, ja też myślę że dobrym pomysłem byłby komplet żakiet plus spódnica ale w jaśniejszym kolorze i ciekawym fasonie spódnicy żebys nie wyglądała jak pani urzędniczka albo stara babcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JennnyAna
Dzieki,tak własnie myslałam,ze te spodnie mogą optycznie powekszac. Spodnica z zakietem kojarzy mi sie troche babcino...:) Ale moze cos fajnego znajde! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie z satyny są kiczowate i nigdy nie wyglądają elegancko :O Kup sobie jakąś fajną kolorową sukienkę i do tego marynarkę w pastelowym kolorze i będziesz super wyglądała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×