Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koraliczek zielony

co sadzicie o tej tunice? pilne!!!

Polecane posty

Gość koraliczek zielony

ziewczyny co sadzicie o tej tunice? prosze o zdanie, mi sie podoba szczegolnie kroj bo ukrywa brzuszek a ma fajny dekold ale nie wiem czy te kolory beda dobrze wygladac? nie sa za bardzo..kolorowe? nosilybyscie ja na co dzien? plis poradzcie bo nie wiem czy licytowac:) http://www.allegro.pl/item332537454_sexy_bluzeczka_atmosphere_jak_zara_mango_s_m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Sunshine22
jak dla mnie zbyt wzorzysta...poza tym nie lubie polaczenia pomaranczu z rozem...no ale jak kto woli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po pierwsze
jest z elastanu z wiskozą, więc cała sztuczna. A po drugie: atmosphere ma w rzeczywistości bardzo kiepską jakość :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falicja kk
racja ale zaq 10 zetow..poza tym co sie trafi ja mieszkam w anglii i czasem cos sobie kupie nawet jak sie rozleci za 2 miesiace to wydac 3 funty na ciuch to kurcze taniej niz na kawe:) poza tym to sa rzeczy sezonowe, jak kupuje cos na dluzej np plaszczyk to wiadomo ze kupie w normalnym sklepie ale sa tez wyjatki mam jeden wiosenny plaszczyk juz 2 rok i nic sie znim nie dzieje a kosztowal 12 funtow wiec kurcze dlaczego nie:) przynajmniej mozna ciagle nosic cos nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łola
okropna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×