Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zus****

kłopoty z zus - em

Polecane posty

Gość zus****

w styczniu moja córka była chora, dokładnie 28 stycznia, poszłam z nią do lekarza i dostałam zwolnienie na dziecko od 28 stycznia do 30 stycznia (3 dni) teraz okazuje się, że zus wymaga zaświadczenia z pracy mojego męża, że w tych dniach pracował i nie mógł zająć się dzieckiem mój mąż pracował ale tylko 28 stycznia i zakład na ten dzień wystawił mu zaświadczenie co ja mam zrobić - przecież to bez sensu, nawet nie wiedziałam o tym przepisie - dostałam zwolnienie od lekarza na 3 dni i już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszka
nieznajomość prawa szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zus****
może ktoś wie jak wybrnąć z tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszperaj na necie nie sądze żeby ktoś tu znał odpowiedz na takie pytanie . Albo zadzwoń do innego oddziału zusu i wybadaj sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcieliście kapitalizmu
to go macie! w socjalizmie nie miałabyś takich kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia losu...
Niestety będziesz miała zapłacone za jeden dzień a nie za trzy. Takie są przepisy . Też nie lubię zusu :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSam
no niestety wg zusu oszukalas troche bo twoj maz mogl zajac sie dzieckiem w czasie jego chorby a ty moglas pracowac lekarz napewno pytal sie kto moze zajac sie dzieckiem w czasie choroby, moglas powiedziec ze od 28-mego maz bedzie w domu i nie dostalabys zwolnienia teraz juz za kazdym razem mozesz miec takie kontrole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zus****
o to mnie uspokoiłaś - myślałam, ze czeka mnie coś gorszego, to przeżyję jakoś:) jesteś pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zus****
nie 28 mąż był w pracy, a 29 i 30 w domu; a lekarz nie pytał o nic takiego, po prostu dał zwolnienie i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×