Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pola_sz

Obręcze do ciasta

Polecane posty

Widziałam gdzieś w internecie takie regulowane obręcze, z nierdzewnej stali, do pieczenia ciasta i nie mogę się zdecydować czy kupić. Używaliście może takich? Jakie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tortownica wystarczy
są różnej wielkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmz
zakup dobrze przemyśl,bo potem będzie w kuchni zagracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już chyba ze 3 tortownice wyrzuciałam, zardzewiały mi :) A tamte są podobno ze szlachetnej stali i głównie do ciast na zimno, np sernika z owocami , galaretkami, tortów jogurtowych itp. Musicie zobaczyć sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gdzie kupilaś i co zadowolona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
szukałam na alegro i nic takiego nie widze - może dasz jakiegoś linka gdzie to można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fachowo to widzę, że mówi się varino :) Nie wiem czy na kwadratową się zdecydować, czy okrągłą. Z kwadratu to prostokąt można zrobić...sama nie wiem, ale właśnie o takie coś mnie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wygórowana cena
chyba oszalałabym, żeby wydawać 60 zł na taki rant bez denka podczas, gdy tortownicę dostanę za góra 8zł :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem warto zaszalec
zeby miec takie regulowane, widze ze mozna zrobic warstwowiec bez obawy ze sie galaretka rozleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjyjy
a co sie na spod daje? czy ciasto sie dołem nie wylewa np taki sernik na zimno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpośrednio na podstawkę do tortu, deseczkę, albo jakiś płaski talerz do ciasta. Dla mnie najważniejsze jest, że są regulowane mozna zmniejszać lub powiększać i to w duzym zakresie, nie muszę mieć 5 tortownic w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za drogie
ja też bym tyle kasy nie wydała za kawalek blaszki,wolę tortownicę,mogę ją spokojnie wstawić do lodówki jak ciasto ma być na zimno,a nie kombinować z czego dobry będzie spod do obręczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale one nie mogą mieć spodów ....zwykłej tortownicy nie zmniejszę, ani z kwadratowej blaszki nie zrobię prostokątnej...i w tym cały tkwi urok. Warstwami można masę nakładać i róznie kombinować...Mnie się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×