Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obserwatore_Romane

Też szukam kochanki

Polecane posty

Gość awisek-ona
Jeszcze wiek istotny,może okazać się,że jesteś albo bardzo stary albo za młody.Podaj jakiś kontakt ,może nr gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpię takich
sytłacji, jak wiem że dzwoni ale nie wiem w chtórym kościele. mega frustr. Misiol. No nareszcie mi opadło napięcie sexualne. Ale kicha. Ale wstyd. Zaniki pamięci - niebezpieczna rzecz. Echhhhhhhhhhhhhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa łza
tak mysle, ze cie bedzie zdradzała.. bo kochanek to MUSI być demonem sexu niemalże Bogiem po co komu jakis flaczek, takiego Panie pefffnie mają w domu a w kochanku chcą widziec herosa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awisek-ona
młodziutki jesteś..co ty możesz wiedzieć o byciu kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmrrrr zaskoczyłes mnie jak 21 latka to sprytnie piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cradleoffiltko: czy takich informacji udziela się już na wstępie? Mam na imię XXX, XX lat, XX cm ? :) (zaraz pewnie ktoś napisze że skoro się nie chce przyznać to pewnie z 5 cm :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa łza
obserwatore.. a tak powaznie nie licza sie cm a sztuka ars amandi..... a po co ci kochaneczka? przeciez mozesz miec dziewczyne, partnerke- jak masz 21 lat? o ile masz? ale chyba miałes 20 lat temu- bo mlody człowiek nie mysli kategoriami 40 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie pytałam o imie i nazwisko, adres itp, tylko o coś niezmiernie waznego przy Twoim temacie, zresztą wiadomo, iż tylko nieliczni mówią od razu prawde, wiec mółbyś chociaz skłamac na początek przecież wszyscy tu plotą byle długo... troszke optymizmu kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa łza
honoru i wartosci sie nie da zwrocic- to dwie rzeczy , ktore sie ma i nieutracalne i niezwracalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łzo: tak naprawdę chodzi mi właśnie o partnerkę, ale tak akurat na górze był temat pt "szukam kochanki" jakiegoś pana-coś-tam-z-lizaniem więc zatytułowałem swój tak jak zatytułowałem :) (zaraz posypią się gromy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awisek-ona
to zacznijmy od poczatku...latka szanownego Pana? Tylko serio odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa łza
eheee reklama dzwignią handlu.. niewazne są slowa a ważny cel osiągniety za ich pomocą .. a cel osiągniety- temat chwycił.. i tym optymistycznym akcedntem pozegnam was mili praca wzywa, ale bedzie bzykanko- stały fajny klient idzie. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łzo: ładnie powiedziane ale nie zmienia to faktu że wyrażenie "zwrócić honor" funkcjonuje w j. polskim i znaczy to co znaczy, a wartość zwracają funkcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Purpurowa i życzę potężnego ;) klienta z grubym portfelem ;) no proszę i kto by się spodziewał młodzian chciał przyciągnąć spragnione wywołac zamieszanie i się spryciarzowi udało ;) składam honor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie tu widać moją desperację ? ot taki temat jeden z wielu, tak naprawdę nie liczyłem nawet że zostanie potraktowany aż tak poważnie ( spodziewałem się raczej większego nasilenia "atake" ze strony podszywaczy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ześ je spłoszył tym wyznaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym ze taki młody i nie mówi chodzcie bo jestem demon sexu :P chyba tym :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluren
No i jakoś się nie znalazła. Miękka faja jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awisek-ona
Nie wystraszyłeś mnie, ale szukam kogoś bardziej doświadczonego. Tak pomiedzy 30 a 40 lat. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×