Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Faceci a spodnie damskie

Polecane posty

Sporo moich kolezanek skarzy sie ze ich mezowie partnerzy nie lubia gdy ubieraja spodnie. Moj jednak lubi mnie bardziej gdy chodze w spodniach. A jak reaguja wasi partnerzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvjwmw
wasi faceci moga wam naskoczyc,kim oni sa ze cos im sie podoba lub nie?mnie nie podoba sie duzo rzeczy.Faceci to debile i szowinisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filippo-inzaghi
to ja jestem chyba inny, bo bardziej podobaja mi sie/kreca mnie spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mouja rada
a moj facet lubi jak nosze spodnie bo podkresla tyleczek no i jest taki yummy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość facetów woli gdy partnerka chodzi w sukience lub spódniczce, ale jak na ulicy zobaczą dziewczynę zgrabną w dopasowanych spodniach to się oglądają. Już wielokrotnie to zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój lubi i spodnie i spódnice
byleby podkreślały figurę a nie bezkształtnie wisiały. Wg mnie dziewczyny super wyglądają w obcisłych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mojego nosze tylko obcisłe
SKORZANE lub skoropodobne spodnie! Uwielbia to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjjjjjjjjjjj
ja ubrałąm sie w obcisłe dzinsowe spodnie i szpilki i uwierzcie mi,to działa:) Pod warunkiem ,ze ma sie figure:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
Mój facet mowi, że zawsze mu się podobam. Ale nie lubi, kiedy noszę za krótkie spódniczki lub spodenki (zazdrośc ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dla mojego pana chodze
tylko w obcislych skórzanych lub skóropodobnych spodniach! uwielbia to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mojego pana
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie uniwersytetu we Wiedniu wykazała że, 63% kobiet woli chodzić w spodniach niż w spódnicy lub sukience. Czynnik ten maleje z wiekiem. Kobiety które przekroczyły wiek 70 lat ubiera spodnie tylko 34% Tylko połowa, tzn około 30% mężczyzn woli żeby partnerka nie nosiła spodni. Jednak akcepcacja spodni przez partnera wzrasta z wykształceniem. Największymy przeciwnikami spodni damskich są mężczyżni z podsawowym wykształceniem. Najwięcej wielbicieli kobiet w spodniach są akademicy i naukowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noszenie spodni przez kobiety
to fetyszyzm!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 200
Lubię spodnie -zwł. ładnie dopasowane podkreśllające pupę. Ostatnio moda jest w moim guście -tzn lubię laski w rurkach i w biodrówkach -oczywiście jak dobiorą je do figury . Do tego super są te letnie przejrzyste spodenki -z stringami pod spodem (nie z ohydnymi majtami babci ) ładna pupa wygląda w nich bosko ! .Kiedyś wolałem kiecki u lasek ,ale ostatnio moda pozwala się cieszyć waszym urokiem w spodniach .. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Ci że zmądrzałeś. Tylko w spodniach wygląda kobieta, kobieco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko wpończochach samonośnych
facet wygląda męsko!!!!!!!!!!!! jeżeli kbieta wygląda kobieco w spodniach!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankieta Uniwersytetu Wiedeńskiego wykazała, że z pośród meżczyżn najgoszymi przeciwnikami kobiet w spodniach są ludzie po szkole podstawowej. Po maturze maleje ich ilość. A największymi uwielbicielami ich są akademicy i naukowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także zalecam wszystkim kobietomktóre ubierają spodnie a partnerzy protestują, wysłać ich na studia. Z wykształceniem wzrasta akceptacja partnerki w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faceci a spodnie damskie" ja tam wole spodniczki ... w sumie ... choc takie bardziej eleganckie przylegajace spodnie tez sa ladne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Laski w spodniczkach w ogole mi sie nie podobaja! Tylko w obcisłych spodniach biodrówkach, najlepiej skórzanych albo z eko skóry wyglądają pociagająco, oczywiscie jesli maja fajna figurę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnieeeeeeeee
Fajnie wyglądają w spodniach laski z super figurą. Ja po 2 ciążach mam co nieco i jeszcze trochę więcej:P i ładniej wyglądam w spódniczce lekko rozszerzanej lub krojonej ze skosu do kolanka, do tego wysokie obcasy. Mam ulubioną lnianą białą na lato spod której lekko prześwitują stringi:P. Tą lubię najbardziej:) A mąż nie znosi jak noszę spodnie, zwłaszcza dżinsy, ale noszę je dla wygody:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×