Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna taka

Jakie rajstopy?

Polecane posty

Wybieram się na wesele, mam sukienkę do kolan, a skóra moich nóg do ideałów nie należy: są na niej dość liczne przebarwienia podepilacyjne, które są dość mocno widoczne w rajstopach 15 den. Jaki numer den powinnam mieć, żeby zniwelować przebarwienia i zachować lekko przejrzysty elegancki charakter rajstop w kolorze cielistym? P.S.: Przepraszam, że pytam tutaj, ale na modzie mało osób siedzi, a jeszcze mniej odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam depilatora, w wyniku czego nabyłam się zapalenia mieszków włosowych, paru czyraków i powrastanych włosków, które namiętnie wydłubywałam spod skóry:( Pillingu używałam, jakby ktoś chciał mi doradzać w tym temacie. Proszę o wypowiedzi w sprawie rajstop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowa, nie chcę przedobrzać z tym fioletem. Dzięki za odpowiedź:) Myślisz, że 30 den cieliste nie będą sprawiać wrażenia babciowatych, bo tego się boję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matkooo, moja vice-dyrektorka, zbliżająca się do czterdziestki czerwone założyła do czarnych rybaczek i czerwonej bluzki, ja do jasnozielonej spódnicy zakładam turkusowe, a Ty wzdragasz się przed różowymi? zresztą-rób jak uważasz-Twoje wesele-Twój problem-ja wyraziłam jedynie opinię🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież to jest kwestia gustu i niczego więcej:o Za opinię Ci przecież podziękowałam, a stosować się do niej nie będę, bo źle bym się czuła w takim zestawieniu:) Proszę innych o opnie i rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej...
wiesz, myślę, że nie warto wbijać się w takie grubaśne rajstopy teraz, kiedy na dworze jest już ciepło... A może dałoby się zamaskować te przebarwienia jakimś korektorem? Ewentualnie Dermacolem- to mazidło jest w stanie zagruntować niemal wszystko;) Albo może poekperymentujesz ze specyfikiem typu "rajstopy w sprayu": http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=11883 No i na tak "zamaskowane" nogi możesz zawsze jeszcze naciągnąć rajstopki czy pończochy, ale już takie cieńsze- wydaje mi się, że będzie Ci tak po prostu wygodniej, niż w grubszych rajtuzach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy ta tapeta by się nie rozmazała pod rajstopami:o Ja chciałabym się dowiedzieć czy rajstopy 20 den czy 30 den są już grube czy jeszcze nie i jaki dają efekt kryjący, no bo 15 den to całkiem cienkie jeszcze są:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×