Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Włosszka22

Co robicie jutro na obiad?

Polecane posty

Tak pytam bo nigdy nie wiem co przygotować na obiadzik i zastanawianie się nad tym doprowadza mnie czasem do furii..Może podzielicie się swoimi kulinarnymi planami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy, jakie bedzie zaopatrzenie w sklepie ;) ale albo zrobie tajskie curry z ryba (dorsz), albo makaron lekko zaciagniety sosem pomidorowym, a na wierz upieczony filet tyby jakiejs lepszej. a jak ryby mnie calkiem zawiada, to zrobie indyjskie curry z kurzym biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola--26
zapiekanka z ziemniaków i mielonego mięsa, sosu beszamelowego i ser zółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do viola 26
proszęę podaj ten przepis na te zapiekankie, bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zupkę z młodej kapusty ( tzw. parzybroda), a na drugie kotlety z sera żółtego, ziemniaczki + pomidory ze śmietaną i cebulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj ryż z kurczakiem ze śmietanką i pieczarkami :). A zupę jeśli wogóle zrobie, to będzie kapuśniak :). A jak nie to kapuśniak będzie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczyny..Tylko znowu nie wiem co jutro mam zrobić..Moze macie jakiś patent na szybkie lekkie i smaczne danko bo jutro mam maks.30.min. na upichcenie czegokolwiek..a nie chciałabym zapychać się jakąś zupką z paczki..Pozdrawiam i dziękuję..z góry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiadzik danko
infantylizm:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włosszka
Matko bosko skąd tacy się biorą jak Ty co? Nic tylko się czepia..Po kiego czytasz jak to nie do ciebie pytanie wałku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zró coś z tego co pisałyśmy. Możesz zrobić coś z POmysł na... winiar, może nie jakieś ekstra super zdrowe, ale w smaku dobre i szybko się robi :). Ja jak nie mam czasu, to smażę kotlety, albo rybę do tego surówka, ziemniaki, A coi zrobiłaś dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najszybsze dania to takie a la wloskie ;) czyli cala reszta robi sie podczas gotowania makaronu. np. krewetki podsmazone z ziolami i zalane smietana, pomidory z czosnkiem i ziolami, a na to tunczyk z puszki, mielone z czosnkiem, pomidorami i ziolami, filety rybne \'zgrilowane\' w piekarniku (na golasa), kurze biusty na golasa w piekarniku lub na patelni. (na golasa w sensie, ze bez panierki, ktora zajmuje troche czasu i nie nalezy do zdrowych badz wartosciowym elementow dania). w sensie warzywnym, to moze byc np. brokul albo zielona fasolka na parze. ja w koncu dzis na zadne z \'moich\' wyrzen wspomnianych dan sie nie pokusilam, jeno na parzony brokul, rybe z piekarnika i ziemniaki duszone ze smietana i szczypiorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curry z kurczakiem i ananasem z puszki (ryz) pieczone piersi z kurczaka w pieczarkowyo-czosnkowym sosie z ziemniakami i lekka salatka chilli con carne z ryzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×