Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filizanka_a

Kupic meble przez net czy nie?

Polecane posty

Gość filizanka_a

Mam ochote na taki mebelek, ale chcialabym kupic w miare kasy caly komplet, tylko ze hmm, boje sie takich zakupów bez ogladania. Czxy ktos z Was kupowal tak i gdzie, bardzo prosze o jakies rady, dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka_a
o to siedzisko z miejscem na telefon, przepraszam, ale link mi sie xle wkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale tu jest kilka różnych mebli, chyba źle wkleiłaś linka, nawet po usunięciu spacji nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, które ma byc z miejscem na telefon, ale rozumiem że chodzi o jedną z dwóch piewrszych pozycji:) Powiem Ci że moi znajomi zamawiali meble przez internet, konkretnie na allegro, ale ze sklepu internetowego, i z tego co wiem, byli bardzo zadowoleni. Podobne meble na miejscu w sklepie kosztowałyby ich jakieś 30% drożej, no a te przywiezione przez kuriera, były nieuszkodzone, zgodne ze zdjęciami, nie można się niczego czepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ta sofka
ale nie radze przez internet, mebel pasowałoby obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz osobiście sama nie kupowąłam raczej tego typu rzeczy przez internet i też mam teraz dylemat czy zamówić panele na allegro czy jechać do sklepu. No a nie da sie ukryć że te na allegro są o połowę tańsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ta sofka
a link jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka_a
dziekuje, no wlasnie kupuje nieraz na allegro i w ruznych sklepach przez net i jestem raz zadowolona raz nie, dlatego boje sie troche takiej transakcji. Nie wiesz moze od jakiego sprzedawcy, z jakiego sklepu kupowali? "http://www.jaggersonline.pl/sklep/sofa,ze,stoliczkiem,na,telefon,0,1,176.html" moze teraz pojdzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie pomogę ci, nie mam pojęcia jaki to był sklep a teraz nawet nie mam możliwości zapytać. Ale ja jesli kupuję coś konkretniejszego to staram sie wyszukać komentarze z aukcji tego samego towaru, jesli ludzie sa zadowoleni to z reguły i ja się przekonuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizanka_a
no ja dokladnie tak samo z negatywnymi komentarzami nawet nielicznymi sie wacham, zazwyczaj rezygnuje, no ale jest taki problem, ze w sklepach int, nie ma. Ale dziekuje bede cos szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam meble w sklepie internetowym www.meblewypoczynkowe.pl. Miła obsługa i meble ok. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×