Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość crazypati12

pomocy

Polecane posty

Gość crazypati12

od miesiaca nie mam okresu kochałam sie z moim chłopakiem 7 marca wczesniej miałam okres regularnie a teraz wogule nie mam czuje sie dziwnie boli mnie jedna piers po wykonaniu tej samej czynnosci co wczesniej czuje sie zmeczona i senna,mam zatwardzenia,czesto oddaje mocz ,miewam czeste bóle glowy które sa krótkie i same przechodzą,czesto mam zgage,boli mnie podbrzusze i czesto mam skórcze tak jakby w jajnikach,miewam zmiany nastroju najpierw jestem zadowolona a po chwili wszystko mnie drazni lub odwrotnie,zrobiłam sie bardziej płaczliwa nie byłam jeszcze u ginekologa ani nie robiłam testu bo chce jeszcze poczekac pare dni do dnia nastepnej miesiaczki pomuzcie mi nie mam sie do kogo zwrócic dlatego zwracam sie do was po rade bo jezeli jestem waszym zdaniem to chciałabym zaczac zdrowo sie odrzywiac bo jak narazie to tylko czekam i sie zastanawiam czy dostane czy nie czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsens123
kup test i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeee
testuj a nie pytasz na forum, tu nie ma jasnowidzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pinkole
Kolejna nawiedzona albo ta sama siksa ktora zaklada tematy o 5 min.seksie:-o Autorka troche nizej ma kolejny temat BEZ SENSU bo sie jej nudzi.Do odrabiania zadan domowych gowniaro!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy a do kogo zwracalas sie o rade idac do lozka bez zabezpieczenia? proponuje zwrocic sie o rade do tej samej osoby:D i zamiast sie gzic dziecko drogie posiedz nad slownikiem ortograficznym:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×