Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

- Yvette -

eurobank - proces rekrutacyjny i praca

Polecane posty

ile trwa proces rekrutacyjny w eurobanku? jakie pytania mogą paść na rozmowie? czego można się spodziewać? aplikuje na doradce klienta. prosze o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rozmowie jest na pewno scenka sprzedażowa i standardowe pytania dot wykształcenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się pracuje w tym banku? jakie zarobki możliwości awansu? czy kładą duży nacisk na plan sprzedażowe? i czy te plany są do wyrobienia? co u nich znaczy aktywne pozyskiwanie klienta? i zewnetrzne akcje promocyjne poza placówką? czy będę musiała np roznosić ulotki . jak to u nich wszystko wygląda? mam jeszcze propozycje do millennium - którą ofertę lepiej przyjąć? gdzie są lepsze zarobki? dodam że prace w eurobanku miałabym na miejscu, tzn w moim miejscu zamieszkania, a do pracy w millenium musiałabym doj ok 60 km w jedną stronę. proszę o info i o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurobankowiec
Witam, ja pracuje w eurobanku i wiem, ze na rozmowach zadaja standardowe pytania, na ktore kazdy bankowiec powininen znac odp., np.: - czy lokaty strukturyzowane to produkt przyszlosciowy? - czy uwaza Pan/i, ze obnizenie poziomu rezerwy obowiazkowej wplynie korzystnie na pozyskiwanie srodkow przez bank? - prosze wymienic zagrozenia jakie niesie ze soba stagflacja, itp., ale przeciez to bardzo proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyyzzz
te pytania które przytoczyłeś nie są pytaniami standardowymi, a osoba która ubiega się nastanowisko doradcy/opiekuna czy też asystenta klienta nie musi czegoś takiego na początek wiedzieć, teraz banki przyjmują ludzi bez doświadczenia bankowego. liczy się przedewszystkim chęć i doświadczenie pracy z klientem. a wiem to bo od niedawna pracuje też w banku (getin) , i miałam taką rozmowe i nikt ode mnie nie wymagał takiej wiedzy!!!!! bzdury piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.......
też mi się wydaje ze ten bankwiec pisze bzdury,bo najpierw napisal ze pracuje w eurobanku i w ten sam dzien napisal nAa innym forum ze pracuje w wbk hehe, ja bylam na rozmowie w jednym banku i zadnych takich pytan nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogogogo
Moze jest na kontrakcie i sprzata we wszystkich bankach w swojej miescinie?:D TYlko gdzie sie nauczyl tych trudnych słów? Pewnie podsluchal stojac z mopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na wielu rozmowach w róznych bankach i nigdy nie spotkałam się z takimi pytaniami o których mówi eurobankowiec!! ciekawe jaki ma cel w tym by pisać takie głupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia....
Angela ja mam niedlugo rozmowe w wbk i mam pytanku zadawali jakies pytania na temat uslug lub znajomosci rynku finansowego??dzieki z góry za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasia, akurat w WBK nie byłam,ale z tego co się orientuję to wiem że dobrze wejśc sobie na ich stronę i zapoznać się z ich ofertą, bo moga Cię sprawdzić czy znasz ich usługi. Jednak nie spotkałam się nigdy z pytaniami dotyczącymi rynku finansowego., więc nie obawiaj się :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyyzzz
jak ja byłam na rozmowie w getin to pytali ogólnie o produktach oferowanych przez bank, w którym roku powstał bank i takie tam podstawowe informacje na temat tego banku i stanowiska na jakie aplikowałam - bardziej się skupili na moim doświadczenie, wykształceniu i zainteresowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia....
dzięki za podpowiedzi... bardzo bym chciała dostać tą prace,ale pewnie i tak wybiorą kogoś z doswiadczeniem:(:(:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny eurobankowiec
Hej, ten ktoś podający się wcześniej za eurobankowca chyba nie wiedział co mówi, podejrzewam ze wcale tam jednak nie pracował. Ja zostałam przyjęta do zanim nasz oddział został otwarty i rekrutacja odbywała się na zasadzie grupowego spotkania prowadzonego prez rekruterów eb. Eurobank tak jak i inne banki tego typu nie wymagają specjalistycznej wiedzy bankowej, głównie sprawdzali predyspozycje do pracy z klientem, poza tym zadawali pyt o doswiadczenia, motywacje itp. Jedyna rzecz która musicie przyswoić to wiedza nt firmy. jakiś czas po otwarciu naszej placówki rekrutację prwadził już nasz manager i zadawał podobne pytania... o i jeszcze były scenki sprzedażowe. Ktokolwiek aplikuje - życze powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeees
Eurobank, Wawa, Grójecka -remont, czy kasacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×