Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczęśliwa żona poety

mój kochany codziennie mi zostawia...

Polecane posty

Gość Viola z pola
miłe jak pamieta... ja pamietam ze czytam post a on pisze: ach co robi moje kochanie, pewnie juz spi..cos tam dopisall a post był z godziny 23:30..był kwiecien/maj 2004 miłe to:) moze dlatego ona potem pisała na swoim gg ja cie kocham a ty spisz wszystko małpuje nawet napisała pakujemy prezenty.. ja pitole nawet taki opis miała w bozenarodzenie 2004 by widział ze ona tera zpakuje pierdolnieta baba manipoulantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona poety
nie mam zamiaru sie smucić:) jestem szczęśliwa a Wy tak naprawdę chyba nie wiecie co to znaczy być po latach męk z ojcem alkoholika i wyrodna matka... w końcu jestem szczęśliwą i będę miała dziecko, mam kochanego męża i spokojna szczęśliwą przyszłość( mamy dobre stanowisko w pracy on firmę a ja ciepła posadkę w dobrej firmie:) cale życie cierpiałam dążyłam po trup[ach do wykształcenia i oczekiwałam od życia zapłaty i ja dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeł czy reszka
Co Violi - ej w ogóle laski nie skumałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona poety
ja tez nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola z pola
to jest analiza tego, ze manipulantka tyaka była i taka..pozostanie..:) bo zmiana zycia postepowania to nie chwila..to postawa na całe zycie, a skoro ktos pod całego zycia robi zle to nadal to robi:) zatem takie: wybaczyłam mu..to on jej winien wybaczyc, inne kobiety jej winny wybaczyc, ona powinna prosic o wybaenie bo to ona krzywd narobiła:) jak to mowia Nawrocenie nie jets sprawa chwili a zycia:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola z pola
Najwiekszym szczesciem jest dobry kochajacy mąz i dziecko:) nie praca.. licza sie aksjoamty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeł czy reszka
:D:D do Violi - Ty naprawde jestes fajjna :D:D dalej nie kumam nic a nic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jej nie rozumiem ;] moze i sama siebie nie rozumie, albo i tematy pomylila. Nie wiem. Szczesliwa - to cieszymy sie Twoim szczesciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło ;) A ja będę zostawiał kwiatki :P Heh ;) Tylko musze znaleźć żonę :( Jak na razie to samotny… . Pozdrawiam tą szczęściarę :] I oby mąż tak dalej trzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola z pola
kwiatki..;) No fajnie:) płatki kwiatkow..super..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeł czy reszka
A ja pozmywam naczynia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona poety
jakoś po tylu latach sie nie odwidziało a nawet sam pytał czy możemy mieć jakieś maleństwo nasze kochane:) ps kwiatki tez czasem są ale rzadko bo rano nie ma jak:P one są jak wraca do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola z pola
Jejciu:P mąz z wkiatkami:) po pracy nic tylko hyc na szyję buzka za reke..i..na spacer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO _-----porsche9111
Gratuluje ! jestes chyba "CZYMS" w rodzaju damskiego boksera tak? Dlatego jestes taki sam biedny i sfrustrowany :O DOBRZE CI TAK ! Wpierdol to powineines od matki dostawać jak dzieckiem byłes :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego faceci
bija kobiety.... nie moze byc tak jak u autorki?? plena miłość harmonia i sielanka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehiehiehiehiehiehiehie
masz szczęście i oby trwało ono do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eg4egeg
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×