Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olelalaalke

zwariuje-karmie dziecko

Polecane posty

Gość olelalaalke

i tak bardzo chce mi sie slodkiego caly czas mysle o slodyczach, czekoladzie jak sobie z tym radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak drut
ja jadlam wszystko na co mi ochota przyszla i nic mojemu dziecku nie dolegalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelek
Jedz na co masz ochotę i nie przesadzaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jadłam wszystko....
....ale tylko na początku, bo dziecko okazało się alergikiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelalaalke
ale chodzi o to ze musze zrzucic jeszcze 6 kilo i nie potrafie od prawie 2 miesiecy, bo zjadam codziennie duza paczke ciastek i czekolade plus ptasie mleczko i inne takie. nie potrafie sie powstrzymac, ale zawzielam sie,drugi dzien juz nie jem slodyczy i bulek i wszedzie je widze a kiedys nie przepadalam za slodyczami przytylam w ciazy 22 kilo, 16 spadlo mi w 4 tygodnie, a te cholerne 6 trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady wybieraj coś
dla siebie !! nie przesadzaj -nie wszystko szkodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelalaalke
z tego wynika ze tylko ja mam problem z nadmiernym apetytem to moze znacie jakies recepty na pozbycie sie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez pierwsze dwa tygodnie przestrzegałam diety , a potem stopniowo wprowadziałam cos nowego , a jesli chodzi o czekolade to nawet sporo jej jadłam i dziecku nic nie było. Zrób tak: zjedz kawałek i zobacz reakcje dziecka, jesli wszystko bedzie ok , to spokojnie mozesz zjesc nieco wiecej. nie jest tak żle jak ci sie wydaje... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelalaalke
ale ja moge jesc, tylko tyje od tego a bardzo chce mi sie slodyczy czy naprawde nikt tak nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jednego ptasiego mleczka nie przytyjesz, nie panikuj. Też się odchudzałam, ale raz na jakiś czas pozwalałam sobie na mały grzeszek w postaci kilku kawałków czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjoanna
ja tak mam jak ty. przez pierwsze 4 m-ce trzymalam diete zero słodyczy, a teraz bez nich nie moge życ od 2 m-cy jem wszystko jak szalona, nie moge sie opanować jestem cały czas głodna a kilogramy lecą w górę, a po porodzie tak ładnie i szybko schudlam, jeszcze karmie piersią więc żadnych tabletek na zachamowanie apetytu nie moge brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelalaalke
no dzieki ze nie jestem sama ja wlasnie przez karmienie mam taki apetyt wczesniej tak nie zarlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelalaalke
Euglena ja na jednym nie dam rady poprzestac no..ale od wczoraj nie zjadlam nic slodkiego moze mi sie uda obejrzalam swoje zdjecia ze studiow i zalamalam sie powiesze na scianie, moze cos da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelalaalke
basienka nie moge cwiczyc mialam cesarke 3 miesiace temu,zaczelam cwiczyc po 2 miesiacach,i na swieta lezalam bo wylam z bolu takze to musi poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×