Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bikini mini

Sklepy ze strojami kąpielowymibikini ??

Polecane posty

Gość Bikini mini

Znacie może jakieś sklepy najlepiej te znane gdzie można kupić bikini na lato ?? podajcie prosze nazwy takich sklepów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinn4a
podbijam...pierwszy raz od 3 lat zamierzam założyć bikini , ale kompletnie nie wiem gdzie szukać...nie chcę jakiegoś bazarowego kostiumu , tylko jakiejś w miarę dobrej marki, może podpowiecie gdzie takich szukać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w galeriach handlowych
Triumph na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinn4a
oo nawet nie wiedziałam , że w Triumph są stroje kąpielowe :P dzięki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinn4a
a słuchajcie, co sądzicie o bikini od Victorii Secret? macie jakieś doświadczenie z tą marką? niektóre kostiumy są bardzo ładne , ale już od kilku osób słyszałam, że niestety kiepskie jakościowo, mimo wysokiej ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netowe: Peachfield, Karoline, Intimo4you, Comexim etc. Stacjonarne są omówione tu, z podziałem na miasta: http://tnij.org/crii A dobre marki to Freya, Panache, Fantasie... Triumph z ich szmatkami w 3 rozmiarach na krzyż im nawet do pięt nie dorasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinn4a
dzięki Ci wielkie za opinię, bardzo mi pomogłaś best_bra ;) masz rację, nie będę kupować w żadnym triumphie czy gdzieś, gdzie w ogóle nie mam wyboru co do rozmiarów... i dzięki za namiary na sklepy internetowe, one najbardziej mi się przydadzą, bo niestety mieszkam w niedużej mieścinie, gdzie są same triumphy i tym podobne sklepy, nie mam co marzyć nawet o porządnych sklepach bieliźniarskich... ech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie szukać stroju dla płaskiego chudzielca? Przejżałam masę sklepów internetowych i nie ma nigdzie rozmiarów dla chuderlaków. Best pomóż :( nosze rozmiar 34, biust 60D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×