Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

- Yvette -

millennium czy eurobank?

Polecane posty

który bank zapewnia lepsze i korzystniejsze warunki pracy, zarobki, możliwości awansu i rozwoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzwbkowiec
Jak nie jestes wybitna i nie masz ciagotek ekonomicznych to nie startuj do pracy w banku, bo nikt Cie nie bedzie po drabinie na szczeble kierownicze wciagal. Zostaniesz z pensja 1300zl netto i koniec. Wiesz co to jest produkt strukturyzowany lub stagflacja? Jak nie wiesz to nie imaj sie pracy w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie - wszędzie cie pełno - jak nie masz wiedzy na temat tych banków to nie pisz - a ja dalej proszę o jakieś info na temat tych banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
getin - dlaczego z dwojga złego? w millennium zaproponowali mi ok 600 zł mniej niż w eurobanku. dodam jeszcze że do millennium musiałabym doj codziennie ok 60 km w jedną stronę- więc jeszcze koszt dojazdu .... dlaczego sądzisz że euro jest kiepski? w sumie zaprponowali mi lepsze warunki. .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ok. 3 miechy temu dostalam propozycje z domu maklerskiego millenium, ale poniewaz oferowali mi mniej niz inny pracodawca, to odpuscilam. Takze widac, ze place maja srednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W euro - godziny pracy, często łącznie z weekendami, wysokie plany itd... Sam tam nie pracowalem ale od znajomych wiem że jest tragicznie - pracuję z ludźmi z euto - kazdy jednak stamtąd ucieka więc o czymś to świadczy..... Millennium pewnie Ci mniej podało bo maja teraz niezłe premie - podstawa jest dodatkiem do premi czesto. Kiedys podstawy były znacznie wyższe ale premie niższe... Twoja decyzja :) - Dojazd 60 km to bym sobie chyba darował. Zahacz się w Euro i szukaj czegoś w międzyczasie bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
getin - u nas eurobank nie jest otwarty w całe weekendy, jest czynny tylko w soboty - do 13-00 - a pani z eurobanku powidziała mi że będę pracować dwie soboty w miesiącu ale za soboty są dni wolne tygodniu - także myślę że nie jest źle. no właśnie te dojazdy to kicha. a wiesz coś może o planach sprzedażowych w mille? są do wyrobienia? w mille dostałam propyzje na stanowisko DORADCA BANKOWY w Departamencie Współpracy z Przedsiębiorstwami. jakie mogą byc premie na tym stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm premie są na pewno fajne ale to jest stanowisko mobilne - w terenie raczej.... Sprzedaż itp... Hmmmm nei wiem - ja bym wybrał na Twoim miejscu jednak ten Euro - z praktyka nie będziesz miała problemu ze znalezieniem pracy w innym banku i bedziesz mogła zmienić. Mille sobie chyba daruj - po pierwsze - jeżdżenie po firmach a po drugie żeby jeździć to jeszcze 60 dojechac do miejsca pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję w millennium. Nigdzie nie musisz jeżdzić. Plany sprzedażowe są przydzielane na oddział a potem kierownik rozdziela to na pracowników. Jak oddział wykona premię to ty dostajesz swój procentowy udział w puli odziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yvette przepraszam że nie doczytałam że to doradca. Więc musisz założyć 1 rachunek i 1 kredyt w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do joanna - czyli to nie jest mobilny doradca? cały czas siedze w oddziale banku? a jak aktywnie pozyskać klienta? ( chodzi mi o firmy - bo byłabym w departamencie ds małych i średnich przedsiębiorstw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - a jak się pracuje w mille? jaka atmosfera? a co z planami sprzedażowymi? da się wyrobić? premie są podobno super - to prawda? bo podstawe zaprponowali mi niewielką......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna71 - na jakim stanowisku pracujesz że gadasz jej tu o otwieraniu rachunków ?? Napewno nie na DORADCA BANKOWY w Departamencie Współpracy z Przedsiębiorstwami !!!! W detalu się siedzi w oddziale, ale nie w biznesie czy korporacjach - jak nei wiesz to nie pisz bzdrur dziewczynie co chce się poradzić bo głupoty jej piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
getin - jak byłam na rozmowie w mille to też wspominali otwieraniu rachunków dla firm - --- za każdy otwarty rachunek miałabym 1000zł. tylko teraz nie wiem czy to jest praca w oddziale czy praca mobilna - w terenie? a teraz pytanie w sprawie eurobanku ---- czy to prawda że jest w tym banku praktykowane roznoszenie ulotek, rozklejanie plakatów przez pracowników banku/doradców klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
getin a ty jak jesteś taki dociekliwy to przeczytaj moje sprostowanie linijkę niżej a nie podskakujesz jak jajko po occie przeciez juz to sprostowałam. Myślałam,że chodzi o pracę w oddziale. Jeśli chodzi o biznes i firmy to Doradca rzeczywiście jest mobilny. No i tak jak pisałam musi założyć 1 rachunek i jeden kredyt w miesiącu aby ubiegać się o premię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PILNEEEE do joanna71-----Czy możemy porozmawiac na temat pracy w mille???? Prosze podac nr gg lub inny sposób kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Na tym forum co podałeś jest tez temat o eurobanku gowork.pl/opinie_czytaj,3580 . Ja na Twoim miejscu wybrałbym eurobank, ma lepsze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×