Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę zamówić

kosmetyki FM

Polecane posty

Gość chcę zamówić

Czy jest możliwość zamawiania w necie perfum FM? Szukam, szukam i widzę tylko hurtowe propozycje dla dystrybutorów. Znacie jakiś ich sklep internetowy, żeby zrobić małe, niezobowiązujące zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaW
czesc!jestem w fm jak chcsz to moge ci zamowic co ci jest potrzebne.tylko zaplacisz za przsyłke i towar oczywicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zamówić
a są gdzieś jakieś informacje, żebym mogła na bieżąco widzieć, które numery i czego są aktualnie na promocji? i mniej więcej ile kosztuje paczka, gdzie by było 5-6 rzeczy? więcej niż 5 zł czy raczej do tej sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zamówić
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
napisz na mój meil to omowimy wszystko moze nawet będziesz mogła odebrać osobiście więc nie trzeba wydawac kasy na przesyłke pozdrawiam,aizdaj@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chcialabym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
mozesz kupic przez allegro czy tak od dystrybutorów inaczej nie widze rozwiązania,ja moge chętnie cos zaproponowac,teraz jest promocja: Normalny cennik podaję: Perfumy damskie 30ml 32zł Feromony damskie 30ml,męskie 50ml 37,40 Perfumy luksusowe damskie 50ml 52,30 Balsam do ciała dla kobiet/mężczyzn 200ml 20,30 Woda perfumowana męska 50ml 32zł Woda perfumowana luksusowa męska 100ml 52,30 Wody po goleniu 50ml 16zł Zel pod prysznic damski/męski(old collection) 200ml 10,80 -l- dla dzieci(new line) 200ml 13,90 Woda toaletowa dla dziewczynek 20ml 19,20 -l- dla chłopców 30ml 19,20 Dezodorant w sprayu 75ml 10,70 -l- w antyperspirant w kulce damski/męski 15,00zł Krem do rąk i paznokci 100ml 11,90 Od 1 kwietnia 2008 roku promocja! PERFUMY PO 16 ZŁ PERFUMY: DAMSKIE FM 8, L'eau par – Kenzo FM 35, Sensi - Giorgio Armani FM 36, Ultraviolet - Paco Rabanne FM 38, Very Irresistible – Givenchy FM 96, Amarige – Givenchy FM 102, Cool Water Game – Davidoff FM 103, Red Delicious – DKNY FM 104, SunDelight – Jil Sander FM 105, Envy Me 2 – Gucci FM 108, Cat Deluxe – Naomi Campbell FM 114, inspiracje FM 115, inspiracje FM 116, inspiracje FM 117, inspiracje FM 118, inspiracje oraz WODY PERFUMOWANE: MĘSKIE FM 106, Always for Him - Aramis FM 111, Z Zegna – Zegna FM 112, Essenza di Zegna - Zegna FM 113, Pure Man – Bruno Banani FM 119 inspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie kupujcie tu
http://www.perfumy-fm.pl/sklep/index.php Ten pan to oszust.Ma stronę pięknie wyglądająca, mydlący oczy regulamin, a po wpłacie pieniędzy na jego konto, towar nie przychodzi, a on nie odpowiada na maile. Nie jestem jedyną oszukaną, popatrzcie na porównywalni cen czy gdziekolwiek. Chcę jak najwięcej osób przestrzec, by taki oszust choć trochę stracił klientów, skoro jest bezkarny i zarabia na oszukanych. Dane sklepu i oszusta: FM Group Polska Sprzedaż internetowa Konsultant Ariel Kowalski Asterix Poznań www.perfumy-fm.pl e-mail: sklep@perfumy-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia484848
Hejka! Poszukuje konsultanta perfum fm group na terenie Łodzi żeby poznać próbki na żywo i dopiero wówczas coś zamówić, proszę o kontakt na monia_s@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmfm
Sprzedam produkty FM-u w atrakcyjnych cenach. Czas oczekiwania na zamówienie - 3-4 dni. Promocje, rabaty, prezenty dla stałych klientów. -10% zniżki na pierwsze zamówienie. Napisz: promocjefm@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieesia
masz odpowiednik perfum bruno banani women?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmfm
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołącz do firmy Avon, która pozwoli ci na rozwój i sukces. Oferujemy szeroki wybór perfum, żeli , balsamów, kremów, cieni, biżuterii... Nie masz nic do stracenia, a u nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, a przy okazji możesz jeszcze zarobić. Tylko teraz: - masz możliwość nabycia tuszu za 1 zł - pakiet próbek z nowej linii kremów - starter dla nowych konsultantek a w nim 5 katalogów , przewodnik itp - prezent dla nowej konsultantki - możliwość awansu w każdej chwili - udział w szkoleniach kosmetycznych , gdzie poznasz tajniki profesjonalnego makijażu i nie tylko! - elastyczne godziny pracy CZASEM PODJECIE WYZWANIA JEST JUŻ DUŻYM SUKCESEM! Pisz na gg 11699301 lub na tel 880184966

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×