Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1jasmina1

dylemat...co robic?

Polecane posty

Gość 1jasmina1

witam,jestem 2,5 roku w Irlandii,jestem w ciazy z irlandczykiem,raz jest miedzy nami dobrze raz zle...wkurza sie na byle co,czasem jak sie napije to robi mi straszne awantury...po 1 boje sie ze to odbije sie na mojej fasolce po 2 zastanawiam sie nad porodem w polsce ( z tego co wiem jesli tu urodze bez zgody ojca dziecka nie bede mogla wrocic do polski,a on jest zaborczy i na zlosc by mi nie pozwolil)...po 3 boje sie porodu tutaj i braku pomocy ze strony moich rodzicow...tak wiec moje pytanie brzmi...czy lepiej jesli wroce do polski przed porodem i postanowie urodzic tam?? czy miala ktoras z was taki dylemat? poki co jest ok,ale nie wiem jak dlugo bedziemy razem,a nie wiaze na serio mojej przyszlosci w tym kraju z dala od rodziny...co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły bajzel
sobie w życiu zrobiłaś :( ale zdarza się... Czy kochasz ojca dziecka czy nie? Jeśli tak, to odpowiedź jest chyba jasna - zostań i z nim buduj we trojke przyszłość. Jeśli nie kochasz Go, to opowiedź tez jest chyba prosta - zbieraj sie poki masz czas. Pytanie, czy nie będzie Cie szukał w PL, skoro jest taki złośliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1jasmina1
Z tego co wiem to on mnie bardzo kocha a jesli to chyba chce zebym byla szczesliwa...nie wiem czy go kocham czy to moje humory ciazowe...ale wiem na 100% ze bardziej bede mogla liczyc na pomoc rodzicow niz jego,chocby w zajeciu sie maluszkiem...poza tym tutaj gdyby cos sie dzialo,najblizszy szpital mam 35km...tego sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artigiana
1jaśmina1... ja bym wrociła do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqq
wróc, nie ma ja u mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqq
wróc, nie ma ja u mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×