Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagadka1982

czy wypożyczaliście samochód na ślub??

Polecane posty

witajcie! podzielcie sie ze mna swoimi wrażeniami na temat wypożyczenia samochodu, niektóre są naprawde efektowne. ile kosztuje, czy warto, czy fajne są oferty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że nie warto. Ceny są różne zależy od samochodu. Nas osobiście zawiózł znajomy, który miał lepsze auto, w kolorze srebrnym, ale ja to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wypożyczam, w najbliższej rodzinie nie mamy takiego samochodu, który by się nadawał, a naszym kombi raczej też nie pojedziemy ;-) znajomym też nie chcemy zawracać głowy, bo wszystkich zapraszamy na wesele i nie chcieliśmy im robić problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Septuaginta > oreintowałaś sie juz jakie są ceny i jakim autkiem chciałabys jechać? ja chciałabym takim zabytkowym ale ceny sa pewnie ogromne! :P zastanawiam sie też nad jakimis ukrytymi wydatkami związanymi z wypożyczeniem auta.. wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuję w restauracji
gdzie apartament, auto (limuzyna) wraz z kierowcą w smokingu i stroik z kwiatów na stół przy młodej parze są wliczone w cenę. wiem, ze wypożyczenie limuzyny kosztuje 600zł, ale to mała mieścina, w większych miastach zapewne drozej, moja znajoma dostała od kogoś prezent slubny w postaci opłacenia wynajmu limo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to jest starsza
limuzyna w sredniej wielkosci miescie to koszt ok 1000zl za jakies 3-4 godziny, kazda kolejna platna 100-150,w tym 1000 jest iles km gratis np 30, a za kazdy kolejny sie placi np 1zl. auta zabytkowe sa raczej tansze o klika stow np kosztuja 600zl, oraz auta takie jak mercedes itp tez sa troche tansze jakies 500-700 kazde z limitem kilometrow i platne dodatkowo za kolejne godziny, do tego zalezy w jakim miesiacu wesele, jak w typowo weselnym to drozej, jak poza sezonem taniej. generalnie jak kogos stac to czmu nie, ale z drugiej strony te auta dostepne w Polsce to raczej forma kiczu. lepiej chyba zeby znajomy podwiozl. nie wiem kazdy ma wlasne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to jest starsza
dodam, ze to akurat w jednym miescie nie wiem jak w innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałam wiele ofert /śląskie i małopolskie/ i ceny kształtują się tak: - limuzyna ok. 700-1000 bez ograniczenia czasowego - auta zabytkowe, takie retro od 1000-1200 - inne auta, np.bwm, peugeot, mercedes, opel itp. 300-700 zależnie od czasu wypożyczenia ja zarezerwowałam Chrysler PT Cruiser /ofertę znalazłam na allegro/ fajne, oryginalne autko, ale nie rzuca się w oczy tak jak limuzyna czy retro, koszt - 300 zł za 3 godz. i 60 zł za następne jeśli będą konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw to mieliśmy jechać autem brata, ale nie wyszło więc musiałem szukać wypożyczalni na ostatnią chwilę praktycznie. Udało się wziąć za fajne pieniądze Audi A4. Wypożyczalnię polecił kolega, mają swój punkt w Lipniku, na stronie www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814 masz do nich namiary. Można się dodzwonić, kumata obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma z wypożyczała auto do ślubu. Tutaj trzeba mieć pewnego kierowcę, który jest niezawodny. Jeśli jesteś z łódzkiego: Łódź, Sieradz, Zduńska Wola to mogę polecić Ci www.podwozimy.com Znajoma była z nich zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość headrock

Tak. Pojazd udostępnili nam DSD Ekskluzywne Auta do Ślubu . Dysponują bardzo szerokim wyborem, jednak my postawiliśmy na BMW 3. Wszyscy goście byli w szoku - w końcu to fantastyczny, bardzo elegancki i sporawy pojazd. Na ślub i wesele wybór idealny. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka

Firma Good Car. Korzystałam ja i później moja siostra. Jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

A po co to pieniądze jeszcze na samochód wykładać? Ja sama dekorowałam naszego czerwonego korando i na zdjęciach ślubnych prezentował się bardzo dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakuj81
16 minut temu, Gość Pola napisał:

A po co to pieniądze jeszcze na samochód wykładać? Ja sama dekorowałam naszego czerwonego korando i na zdjęciach ślubnych prezentował się bardzo dobrze 🙂

Sie okaze...Do nienawisci nie ma po co wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Jeśli wypożyczać to z kierowca i tylko extra auta w stylu np lat dwudziestych,innymi zwyklakami to można do marketu w wolna niedziele jechać po kartofle ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate

Taaak, wypożyczaliśmy samochód Audi S8 z kierowca prosto z Car4Vip. Swietna wypożyczalnia, byliśmy bardzi zadowoleni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×