Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strzelam

Ile zarabia kierownik sklepu odzieżowego typu Orsay, Reserved, House itp.???

Polecane posty

Gość strzelam

Jak by ktos wiedział, byłabym wdzieczna za odp. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaula
Ja byłam kierownikiem w sklepie z ekskluzywna bielizną ( markową) i zarabiałam 1500zł netto, biorac pod uwagę,ze praca była także w weekendy to kokosy to nie były dlatego zmieniłam pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelam
Dzięki Klaula. :) Może ktos jeszcze ma jakieś doświadczenie na takim stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze dorzucę pytanie od siebie - czym zajmuje się taki kierownik sklepu? Może to głupie pytanie ale widzę często takie ogłoszenia o pracę ale bez podanych obowiązków i tak się zastanawiam co wchodzi w skład tych obowiązków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaula
Kierownik nadzoruje pracę sprzedawców,prowadzi dokumentacje, właściwie jest za wszystko odpowiedzialny... ciągły stres, i harówka w weekendy, ja się cieszę,że mam juz inną prace z wyższym wykształceniem i dwoma językami perfekt szkoda marnować czas i energie robiąc komuś kasę.... w Warszawie naprawdę jest praca dziwę się tym, którzy mają problem z jej znalezieniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola złotowłosa
ile zarabia zastępca kierownika w reserved , napiszcie proszę????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rese kierownik
żartowałem , nie zwracajcie uwagi nato co pisze, bo ja piszę z Tworek , gdzie przebywam po wypadku, jak sopel spadł mi na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29.08.2009 po
kierownik zarabia co najwyżej 5.000 :) w zależności jeszcze gdzie mieści się sklep, bo np. w wawie będą inne zarobki niż np. w Legnicy proste. i w zależności jak prosperuje sklep. a sprzedawca zarabia z 1.000 takie życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzyk353
Ja byłem kierownikiem sklepu ogrodniczego... w sezonie 1700 pln poza 1300pln netto. zmieniłem pracę i mam własną firmę. zarabiam ok 15000 na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htyuhhs
Ja pracuje w jednym sklepie nie bede pisać nazwy , ale ten sklep jest prawie we wszytkich galeriach. Praca 8 godzin codziennie , jeden weekend w miesiącu, załoga 10 osób, mała galeria na śląsku. 7 tys brutto + premia od obrotów od 10 do 30%, premia za ankiete tajemniczego klienta max 20%, premia kwartalna , zniżka na zakupy w moim sklepie 50%. Na minus telefon słuzbowy, i dyspozycyjność 24 godziny na dobę, w razie jakiś problemów.Mój z-ca ma połowe tego, a pracownicy 1400-1800 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsayreservediinne
Kierownicy w sieciówkach zarabiają dobrze,ale pisze o kierownikach z wyższym oraz z dobrym stażem.Te 7 tys o których pisze htyyg cos tam jest realne, znam firmę gdzie zwykły sprzedawca ma 1 tys a kierownik 9 tys , różnica straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewangelina81
Mój kolega w odzieżowej sieciówce jako kierownik 1800 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanita Czikita
Dziewczyny co myślicie o tym szkoleniu??? Mam propozycję awansu i dodatkowo aby lepiej przygotować się do stanowiska pracodawca wysyła mnie na szkolenie dla kierownikó i menagerów sklepu. Szkolenie organizuje gowork.pl jak myślicie takie szkolenie przyda się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka$
Czy moglby mi ktos pomoc???:) Moze wiecie ile zarabia zastepca kierownika w sklepie MANGO, badz w innych podobnych sklepach z odzieza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskkkaaa
Ile zarabia kierownik w zarze orsay? innych sieciówkach wiecie piszcie pleasee ide na rozmowe i nie wiem ile zarzadac zeby to realne było ale tez nie za malo bo trzeba sie cenic ;-)) 1700zł netto ?? mam mówić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam w reserved jako sprzedawca, misiecznie zarabiałam 1400 zł(do reki), wiec nie możliwościa jest zeby kierownik zarabiał mniej, straszy sprzedawca ma ok 2000zł, zastepca kierownika jeszcze wiecej, wiec sam kierownik mysle ze najmarniej ma 3500zł. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam w Orsay'u przez rok i nie wychodziłam więcej niż 1000 zł na 3.4 etatu. ale były nadgodziny i czasem można było wziąć te 1300 zł. ale z wielkim bólem bo kierownictwo starało się nas ograniczać w nadgodzinach żeby czasem za dużo nie zarobić ale praca ok, ja lubiłam ją. kierownictwo niestety nie wiem ile zarabiało ale moje kierowniczki srały w gacie i robiło/rządziło strasznie aby tylko mieć premie dla siebie. potem je zwolnili bo okazało się robiły przekręty i inne. dobrze im tak bo wyzysk robiły z pracowników niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rownież pracowałam w reserved i jako sprzedawca na 3/4 dostawalam do ręki 790zl. Nie było stanowiska starszego sprzedawcy tylko był wybierany lider z załogi. A podwyżki nie dostałam nawet złotówki. Robiłam to samo co zastępca kierownika, ona 1400-1500 a ja dalej 790. Zarobki zależą pewnie od miasta, ja ze slaska. Niewiem jak jest teraz, opisuje sytuacje sprzed czterech lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też pracowałam w re, 4 lata temu. kierowniczka miała jakieś 3,500 na rękę, sprzedawca wtedy zarabiał 6 zł/godz. łatwo policzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję 2 lata w sieciówce odzieżowej (nie będę pisać nazwy) i stawki ogólnie są różne w zależności od regionu, bo każde miasto jest przypisane do tzn."grupy wypłat", czyli np.Wawa ma największe wypłaty, Kraków mniejsze, a małe miasteczka jak Żory jeszcze mniejsze,wszystko zależnie od wielkości miasta.U mnie w mieście (małopolska) zarobki są najniższe i sprzedawca na 1/2 etatu ma 940zł brutto (ok.700 netto), więc łatwo policzyć,że pełen etat to 1840zł brutto (ale osób na pełen etat jest mało, tylko w większych sklepach, u mnie brak). Zastępca kierownika (taki utytułowany jako z-ca, bo w małych miastach jak moje z-cą jest osoba na 3/4 etatu lub max na pełen etat i nie ma za to żadnego dodatku do pensji) to 2300zł brutto, a kierownik (też z oficjalnym tytułem, o który z tego co wiem nie tak łatwo) chyba jakieś 2900zł brutto (tu strzelam,bo nie wiem dokładnie). Premie są jak jest dobra lokalizacja sklepu i da się wyrobić cele. Ale tam, gdzie dobra lokalizacja to i duży ****** przy tym dużo pracy no i wyższe cele (które też w dużej mierze chyba zależą od regionalnego, więc lepiej jest mieć z nim dobre układy:)) Ogólnie kokosów nie ma, nie jest też całkiem beznadziejnie, ale najgorsze jest chyba to, że w takich sklepach nie szanuje się pracowników i nie płaci im się tyle,żeby chcieli dobrze i długo pracować dla firmy.Jak dla mnie praca w takich miejscach to praca na jakiś czas, choć znam laski,które pracują po 10-15 lat,ale może dlatego,że po prostu ciężko czegoś szukać pracując w sieciówce, bo jesteś na każde zawołanie i szkoda im etatu.Na dodatek na wyższą pensję i lepsze warunki trzeba albo dość długo czekać,albo mieć niezłego farta na początku i potem szkoda rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania3313
Ile zarabia sie w sklepie odzieżowym na stanowisku sprzedawcy w sklepie mango??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjaa
w salonie odzieżowym znanej sieciówki, ja jako kierownik zarabiam -2000 wg mnie bardzo mało, bo sprzedawcy 1500 do 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako sprzedawca w jednej z sieciówek mam 1750 brutto/cały etat (jakieś 1400 netto), + premia od targetu + raz na 3 m-ce premia za tajemniczego klienta. Generalnie nie zjeżdżam niżej niż 1700 zł na rękę/miesiąc, co jak na tego typu pracę jest naprawdę spoko kasą. I nie jest to Warszawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMmm
Hej dziewczyny co myslicie o Carry bo na kierownika sklepu proponuja 2500 brutto na okres probny ale nie ma podobno ani znizek ani prowizji i co z dodatkami typu swieta bo jak pracowalam w deichmanie to duzo proponowali dodatkow ale sprzedawcy byli na 1/4 etatu choc placa za godzine to 10 na reke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kierownikiem w znanym salonie odzieżowym - sieciowka, zarabiam 1459 zł na rękę. A pracownik 1280zl na rękę. Nie nie ma premi. Także jak widać zarobki są niskie i inne w każdym regionie. Jeszcze zależy czy sklep jest własnością czy franczyza, ja niestety jestem u franka dlatego też takie wynagrodzenie, we własnych jest dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olazpola
Dziwne, bo na forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,936646 pisali ludzie o znacznie wyższych stawkach, ciekawe kto ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowne Forumowiczki, piszę do Was z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej kobiet na stanowiskach kierowniczych w branży odzieżowej. Jest mi ona bardzo potrzebna do napisania pracy licencjackiej. Będę Wam ogromnie wdzięczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelec3
Za to na forum gowork.pl/opinie_czytaj,824329 ludzie pisza o mniejszych stawkach, moze wiele zalezy od lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×