Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siksa88

faceci lubia pewne siebie kobiety??

Polecane posty

panowie mam takie pytanie: czy lubicie gdy kobieta zagaduje do was pierwsza, zaprasza na spacer czy impreze? wiekszosc odpowie pewnie ze tak... ok ale jesli juz sie zgodzicie, umowicie na konkretny termin to czasem jest tak ze milczycie, czy oznacza to ze jesli jzu sie umowiliscie to jest po sprawie? ja mam taki przypadek wlasnie... umowilam sie z kolega na randke i od tego czasu cisza ;/ co to ma znaczyc? ze jak sie ustawilismy na pt to juz moze sobie odpuscic? a ja nie mam zamiaru wiecej mu zawracac glowy bo to do faceta nalezy \"walka o kobiete\" i jej zdobywanie, ja juz pierwszy krok zrobilam :D co o tym sadzicie panowie i panie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem facetem, ale zwykle podobam sie pewnym siebie facetom...sama też taka jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna siebie kobieta nie musi pierwsza zapraszac ja widac w tłumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm .............
Zgadzam się, z ostatnimi wypowiedziami ... To nie to samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet jest skryty i nie lubi kiedy ja zachowuje zbyt pewniej ;p lubi kiedy jestem bezbronna i moze mnie objac opieka....... wiec to zalezy od chlopaka i od gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekagie
kunegunda 1988: czy to znaczy że zawsze chłopak skromny i skryty lubi nieśmiałe i także skromne dziewczyny? pytam bo jestem sama niepewna siebie a podoba mi się chłopak także nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm .............
Faceci nie lubią głównie kobiet dominujących ... przemądrzałych ... Odpowiednia pewność siebie, jest ok ... Byle ocena siebie była realna ... :O Czyli wszystko w granicach rozsądku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna siebie i zarozumiała to dwie różne sprawy - pierwsza cecha jest zaletą, druga wadą. To samo sie tyczy umawiania z facetami - to że kobieta jest pewna siebie nie znaczy, że ma jako pierwsza wychodzić do mężczyzny z inicjatywą, choć niewątpliwie często umie świetnie podsycić jego zapał i odbić piłeczkę w odpowiednim czasie i w odpowiadni sposób wielu facetów lubi takie kobiety, ale to są mężczyźni z określonymi charakterami, tacy, którzy nie boją się tego typu kobiet i nie tracą gruntu pod nogami w momencie, kiedy babka zaczyna w jakichś tam momentach dominować (lub próbowac to robić ;) ) ale nie jest to oczywiście zasadą - znam facetów, którzy są z typu \"ciepłe kluchy\" i potrzebują miec nad sobą kobiecą silną rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×