Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avonek

praca w biedronce

Polecane posty

witam, tak się zastanawiam, jak to jest z pracą w biedronce? Przyjełam się tam dzisiaj i nie wiem, może ktoś tam pracuje kto może opowiedzieć jak to teraz tam jest?Kierowniczka mnie uprzedziła że to praca fizyczna i że się dźwiga, ale to chyba nic nadzwyczajnego jak na handel?Zaproponowali mi 1820 brutto, a to sporo jak dla osoby która studiuje...Tylko nie wiem jak wygląda tam praca?Po tamtych aferach chyba bardziej się pilnują? jeśli wiecie coś napiszcie:) Aha proszę nie bić że zakładam nowy temat, bo sprawdziłam i nigdzie nie ma aktualnego:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Younger
ja tam pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukieerraaa
moja kolezanka tam 2 lata pracuje i nie narzeka robi swoje i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avonek wprawdzie to stary post ale może odczytasz i odezwiesz się.. jak jest w tej biedronce?? naprawdę tyle zarabiasz?? masz cały etat?? i ile godzin tygodniowo pracujesz?? są nadgodziny?? albo może ktoś inny wie coś na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetna reklama
"Każdy chciałby pracowa w Biedronce... " najlepsza reklama, śmiałam się do rozpuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o so chodzi.....
co to jest biedronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to taki czerwony robaczek
z kropeczkami , i sra na zółto np na rekach i potem nie mozna tego domyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna__
Dołączam się do zapytania. Ile płacą w biedronce? Jak wygląda praca kasjera, bobowiązki ? Czy można pracować 2 dni w tygodniu na pół etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaai nieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka kropeczka
płacą 1700 brutto-kasjer sprzedawca.kierownicy i zastępcy wiecej. Praca jest cięzka typowo fizyczna (ale gdzie lekko nie jest -tylko za biurkiem) Reszta zalezy od załogi i kierownicta.Bo bardzo wazna jest atmosfera,to jak zwracamy sie do siebie ,jak sie traktujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronowiczka
Witam. Bardzo stary temat, ale może ktoś będzie zainteresowany moją odpowiedzią. Ja pracuje w Biedronce od ok. roku. Praca na sklepie jest dość ciężka, na kasie humorki klientów. Ale płacą nie najgorzej, wszystkie składki opłacone, bez problemu dają pełny etat, bony na święta, kolonie dla dzieci, opieka lekarska... Wszystko jest :] Znam gorsze miejsca ;p Zaocznie studiuje i wolne weekendy, to dla naszej kierowniczki żaden problem ;D Ogólnie - pozytywna opinia :] Pozdrawiam serdecznie byłych, obecnych i przyszłych pracowników korporacji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa biedronka
Słyszałam,że w biedronce co 4 weekend pracownik powinien mieć wolne. Jest ktoś zoriętowany i mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w biedronie od dawna, nikomu nie życzę. Płacą faktycznie zawsze o czasie, dwa razy w roku są bony i czasem premia roczna ale... Trzeba się pożegnać z życiem prywatnym bo nie da się zaplanować nawet wyjścia do kina bo grafik zmienia się często. Pracowników jest mało obowiązków coraz więcej, robimy wszystko biegiem. Weekendy..cóż ostatni miałam przy okazji urlopu czyli pięć miesięcy temu, nawet niedzielę często mamy wolną jedną na miesiąc. Gdyby obsada pracownikami była większa to mogłaby być niezła robota ale obsady nie ma więc szukam już nowej, dość niweczenia własnego życia dla firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×