Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawalerka Poznań

na jakim osiedlu kupić mieszkanie w poznaniu?

Polecane posty

Gość kawalerka Poznań

gdzie jest bezpiecznie? ktore osiedla sa strzezone i zadbane?> jest blisko do centrum? jest nowe budownictwo? nie ejstem z Pozn wiec pytam chce kupic tam kawalerke do 200 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia z Poznania
za 200 tys kupisz na winogradach bloki maja ponad 30 lat.Nie polecam Rataj okropne osiedla ogolnie brzydko. z tym ze kawalerki w blokach masz male ok 28 m :( ja tez szukam mieszkania tyle ze 4 pokojowego biore pod uwage winogrady i piatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup na os lecha rzut kamieniem do jeziora maltanskiego albo na os warszawskim to samo tylko z drugiej strony i spokojniej ( bezposrenie T do centrum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rataje
to winogrady sa okropne, malo zieleni, ciasnota, ja mieszkam na dolnych ratajach i mam mnostwo zieleni, bloki jeszcze czesciowo z cegly a nie z samych plyt, do centrum bliziutko, i 2 kroki nad warte z fajna sciezka do spacerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w zyciu bym nie chciala mieszkac na Ratajach zero zieleni i te wysokie bloki-deski :( okropienstwo kiedys mieszkalam na winogradach i bardzo mi sie tam podoboda jest super cisza spokoj szybki dojazd do mista Pestka 10 min. teraz pomieszkuje na Łazarzu i troche na piatkowie na Łokietka. moge powiedzec ze Piatkowo tez jest fajne i bardzo zielone ja mieszkam na Łokietka przy samym lesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rataje
deski sa na górnych ratajach, a ja mówie i dolnych. jesli na ratajach jest mało zieleni to chyba ty byłaś na innych ratajach:-) buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAElcesss
Na jezycach, blisko do centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bba
na naramowicach TRUST- zajebiste mieszkania! sama kupilam i teraz czekam na odbior! juz za 1.5 miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiedle Tygrysie Robakowo
za tę samą cenę mozna miec domek za miastem gdzie naprawdę sie wypocznie do centrum super dojazd - i autem i transportem miejskim - ardens.org.pl Moze wątek stary, ale temat zawsze aktualny :) A jak kupiłas to pochwal się co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżek
Super jest to os. Tygrysie... wszędzie okna... to lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam mieszkania na osiedlu Oaza Piątkowo i okna też są do samej ziemi we wszystkich pokojach. Właśnie przymierzamy się do kupna, bo i lokalizacja nam odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki deweloper sprzedaje mieszkania na ul. Kamiennogórskiej w Poznaniu ?Bardzo podobają mi się ta okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Piątkowie są jasne, przeszklone klatki schodowe i funkcjonalne mieszkania. Mnie się tez podoba bo jest kameralnie i spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym Piątkowem, bardzo fajnie mieszka się na tym osiedlu i wszędzie jest blisko, a i co do mieszkań to nie ma nic do zarzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszded8127
Poznańskie biuro nieruchomości w Poznaniu dobrze doradzą - www.castle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Oaza Piątkowo to piękne mieszkanie, warto zaglądać na ich stronę bo tam co raz jakieś promocje, wiem , że nie dawno do mieszkania był garaż za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garaż za 1 zł? Super promocja, jest jeszcze aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zacznij od szukania nieruchomości, które są w waszym budżecie? Co wam po szukaniu osiedla, skoro może nie być was na nie stać? Patrzcie po stawkach - http://tabelaofert.pl/mieszkania-na-sprzedaz/Pozna%C5%84 a dopiero później myślcie nad konkretnym osiedlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emem

Polecam wejść na stronę Family House i zobaczyć co mają aktualnie w ofercie bo się nie orientuje już teraz. Sama mam mieszkanie od nich już od 3 lat i jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu zakupu mieszkania. A więc ich polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×