Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andagorka

nasze marzenia

Polecane posty

Gość andagorka

dziewczyny, o czym marzycie? moje są banalne: 1. większy dom 2. mniej chorowania 3. podróż do san Giovani di Rotondo mojemu mężowi marzy się wyprawa w kosmos, jak mnie zdenerwuje to chętnie sama, bym go tam wysłała :) piszcie o swoich i rodzinnych marzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie
sie marzy zeby na kafeterii bylo mniej kretynskich tematow typu"za 2 tyg.mam miec miesiaczke czy juz test robic"albo "uprawialam peting z chlopakiem 5 min.czy jestem w ciazy"albo"czy puszczane czesciej wiatry sa objawem ciazy":-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
żeby dzieciaki mniej chorowały, żebyśmy my mieli zdrowie żeby ich wychować no i lepszy byt finansowy nic więcej mi nie potrzebne do szczęścia :) Ale na Kanary to bym pojechała :D no i szczupła bym chciała być :P :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby dziecko urodzilo się zdrowe i Mania nie chorowala reszta bedzie to bedzie a nie bedzie to cos wymysle. Najwazniejsze dla mnie zeby nie było zadnych powikląn przy porodzie i zeby maluszek byl zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo cóż
może to dziwaczne, ale chciałabym mieć akwarium z rybkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo cóż
nie mamy na akwarium miejsca, no i małe dzieci, chyba bałabym się, że pewnego dnia nie tylko te rybki by pływały...ale i podłoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×