Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

z sieci...

Polecane posty

miki tak trafilam przyp[adkiem bo szłam sobie poczte sprawdxzić... a teraz zaluje bo mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakao22
widac ze ci sie bardzo nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani to okropne!! jestes zboczona czy co?:P:P:) ja w ciazy tez mialam zboczenie: najpierw sie naogladalam roznych przykrych rzeczy a potem ryczalam jak glupia.. Zapomnijmy o tym szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no... weszlam na o2 sprawdzis poczte i widze ze cos o dzieciach... a jak o dzieciach to ostatnimi czasy musze przeczytac... no i przeczytalam... i siedze i se rycze... kurde!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakao22
mamani zalosna jestes:( Ty czytasz i piszesz 24h i niewidzisz jak ci dziecko dorasta,bo wazniejeszy jest dla ciebie net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech TY masz zakaz czytania czegokolwiek o dzieciach!!! ode mnie;) żebyś potem nie wariowała nu nu nu!!!, a to poprostu wybryk natury fiks genowy dzie normalnie takie ciaże sa nie donaszane gdy hromosomy poszaleja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rycz kobieto! jak chcesz sie wytracic z tego stanu i zmienic klimat to wpisz w google "sex" kliknij pierwsza lepsza strone i po krzyku;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nawet mama nigdy na usg nie była bo pewnie ucywilizowany lekarz nie dopuściłby do narodzin tak kalekiego dziecka, i skazać je na rychłą śmierć:O, jak oni tam bez światła i wody bieżącej, bieda rodzi biedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem mi rachunki za tel przyjda :D:D:D a swoją drogą az trudno uwierzyc ze są na swiecie miejsca gdzie kobiety nie slyszaly o usg... my tu sie zastanawiamy czy takie badania sa dobre czy szczepic dzieci czy nie szczepic... a oni nie mają wody i toalet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no commentsXXX
nie ma to jak podtrzymywanie ciąży na siłę, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie bylo podtrzymywanie ciazy. Ona nie chodzila na usg i nie wiedzialą ze z dzieckiem coś nie tak. dopiero jak sie urodzilo to je zobaczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorkowa ty to szajbnięta jestes zdrowo :D:D:D:D a moje schizy juz takie są. wszystcy mi mowie ze nie warto a ja i tak swoje... a zresztą nie tylko ja ... hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha owocowa to zes poszla po bandzie.Zaraz sie odezwa moherki a druga polowa forumowiczek odejdzie od kafe na 2 dni i pusto sie tu zrobi!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda ty spac miałas a nie kuttaski ogladac... bo ja zaraz M wszystko powiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×