Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laolaila

Gdzie sie ubezpieczyc?

Polecane posty

W zwiazku z tym ze planuje ciaze chcialabym znalezc jakas dobra klinike prywatna. W enel-medzie dzis sie dowiedzialam ze dopiero po 9-miesiecznym korzystaniu z ich uslug moge zajsc w ciaze dlatego chce sie przygotowac odpowiednio wczesniej. Chodzi mi o takie miejsce i takie pakiety gdzie nie ma problemu z badaniami. Lekarze wystawiaja bez problemu skierowania i nie trzeba sie prosic. Prosze o podawanie nazw roznych klinik. Jestem z Warszawy Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w luxmedzie trzeba placic za rok? Czy trzeba byc odpowiednio wczesniej ubezpieczonym czy mozna sie ubezpieczyc na czas ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placisz miesieczny abonament, roczny jest tanszy, nie wiem dokladnie jak jest z ciaza ale ja bylam ubezp od maja a w czerwcu zaszlam w ciaze mialam wszytsko w ramach abonamentu, badania codziennie (jak trzeba bylo), lekazry wszytskich specjalnosci itd.. teraz mam dziecko i meza tam ubezpieczonych i od pierwszego dnia maja wszystko w ramach abonamentu, na miesiac place za meza i syna 78zl, ale to pzrez firme wiec pewnie drozej jest indywidualnie, zadzwon i zapytaj:) w wawie maja fajne 3d usg bylam tam raz ale tzreba bylo sie zapisac wczesniej, to tez jest w ramach abonamentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycnzie w lux-medzie jest bardzo ciekawie. Prowadzenie ciazy jest od razu a po 9 miesiacach ubezpieczenia jest mozliwy porod w sw Zofii, sala o podwyzszonym standardzie. oplata 1500 za pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzilam do luxmedu w katowicach i bardzo sobie chwale, nadal korzystam z ich uslug :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×