Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja tylko pytam...

wysypka na brzuszku-czego to objaw?

Polecane posty

Moje 4-miesięczne dziecko od rana ma wysypke na brzuszku, takie malutkie krostki. Skóra jest szorstka w dotyku. Nigdy czegoś takiego nie miał. Nigdzie indziej nie ma żadnych zmian. Pierzemy ubranka ciągle w tym samym proszku. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Zuzia jak miała 4 miesiace tez dostała czegos takiego...takie czerwne plamy szorstkie w dotyku...zaczeło sie na kolankach wiec myslałam ze to do lezenia na brzuszku (bo leży dużo, bo lubi), ale potem przedostało sie na brzuszek i klatkę piersiową...poszłam do lekarza i powiedział ze 1. moze to byc od zmiany proszku, mydełka, płynu do kąpieli, czegokolwiek z kosmetyków 2.z tego co jem, bo karmie piersią...prawdopodobnie chodziło o czekoladę, bo jem jej sporo...uwielbiam słodycze:teraz ograniczam i jest oki... Moze to byc tez spowodowane cytrusami i ogólnie tym co uczula...oczywiscie jesli karmisz piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zjadł jakiegoś owoca i wysypke ma z tego??.a ma zaczerwienioną skóre?moze podaj wapno a jak to nie pomoże to idz do lekarza i przepisze ci może hydrocortisonum krem i claritine syrop może być ale nie musi to atopowe zapalenie skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×