Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ashantii

szukam blyszczyka o mocnym koloze fioletowo-jagodowym, jakies rady??

Polecane posty

Gość ashantii

hej dziewczyny:D jak w tytule , ostatnio strasznie napalilam sie na ciemne usta, nie stosuje pomadek bo nie lubie ciezkosci na ustach i zle sie w nich czuje ale wsrod blyszczykow trudno zlalezc mi taki kolor jak chce a dokladnie ciemny fiolet, jagoda... jesli juz sa ciemne to jakies buraczki :o jezeli macie jakies pomysly gdzie moge znalezc takie cos bede bardzooo wdzieczna:d piszcie:)) ew. moze byc jakas lekka szmineczka w tym kolorku ale cos naprawde satynowego i perlowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucz się
lub korzystaj ze słownika Żadne dysortografie i tym podobne usprawiedliwienia,mnie nie przekonują. Jeśli inaczej nie potrafisz-pisz w wordzie. Ślowniki nie gryzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashantii
to forum w necie a nie cv czy magisterka wiec nie mam baczenia na ortografie i inne tego typu rzeczy zycze wylozowania:D ma ktos jakies jeszcze propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 6776
rimmel ma takie ciemny blyszczyk ..kolor takie szare wisienki(???) nie wiem czy o cos takiego ci chodzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Carlo Di Roma ma w swojej ofercie takie błyszczyk. Kolor fioletowy, wiem bo sama taki mam i sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
w kauflandzie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×