Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agniecha...

Wolicie kochać się na łonie

Polecane posty

Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
podobno ty masz bardzo zapuszczoną NORKE HYHYHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z toba Agniecha
to mogę wszędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usteczka
ja lubie na mymłonie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ale jara28
ja też lubie na łonie ale niemam z kim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś odpłynę na łono natury z moim cezarem....będzie bosko...jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł
tylko na łonie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotewonykaaa
w ostatnie wakacje szukalismy ustronnego miejsca z moim facetem żeby sie kochac, ale w dzien bylo wszedzie pelno ludzi, a w nocy bylo troche niebezpiecznie, bo teren nieznany...ale strasznie nas to kreci , ale jeszcze nie probowalismy gdzies na lonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, na łonie natury jest super :) to tak to jest to. miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lbudzik
mi obojętnie, wszędzie jest dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia432
ja mam ochotę na małe co nieco na łonie natury.......najlepiej od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia432
może da się ktoś namówic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za głupia pissda ta Agniecha... ?? weź s.p.i.e.r.d.a.l.a.j z tymi debilnymi tematami i swoimi nędznymi wypowiedziami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela z wrocka
Uwielbiam czuc nieziemska rozkosz gdy nad nami tylko niebo i gwiazdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia432
ja również.słodka chwila zapomnienia piękna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jóken co cię tak zbulwersowało, że wysiliłeś się na aż tak \"błyskotliwy\" komentarz?:P:D A tak tylko między nami, jak ci się coś nie podoba to VAFFANCULO ciulu!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha czyli
dzisiaj bedzie na jezdzca w tej podkowie? chcialbym to zobaczyc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia432
a ja może tak...letni dzień,łąka skąpana w słońcu.polanka pod lasem.opalam się w samotności.jest błogo..cicho.słychac tylko śpiew ptaków.zamykam oczy..nagle w oddali widzę nadjeżdzajacy samochód.przeciez tutaj nikt nie chodzi?!ale jaki piękny mężczyzna..skąd mógł się wziąc.podchodzi do mnie...o coś pyta.jestem w innym świecie.nzdejmuje koszule siada obok mnie uśmiecha się.dotyka moich włosów..zamykam oczy.chcę aby nie przestawał.całuje mnie namiętnie,łapczywie..długo.pieszcząc jednocześnie piersi.jrst mi bardzo dobrze.ręce wędrują niżej..pieszczą moją napaloną szparkę.jęknęłam.zachęciłam go jeszcze bardziej..zaczyna zdejmowac ze mnie skąpe bikini..ja rozbieram jego,nie mogę juz czekac.biorę w dłonie jego męskosc..jest bardzo podniecony.chce więcej.jego palce masują wejście do mojej norki.jest bardzo gorąco.kieruje moją głowe do swojego penisa który sterczy nieziemsko.pieszczę go językiem.okrężnr ruchy jezykiem doprowadzaja go niemal do finału.podnosi mnie i teraz on nachyla się nad moją pragnącą pieszczot dziurką.wkłada język gwałtownie,przygryza zębami.wiję się z podniecenia.błagam żeby przestał.nie chce tego słuchac.wkłada palce w moje dwa otwory..teraz nie mogę już wytrzymac.wie że jestem już gotowa.kładzie się na plecach każe mi usiąśc na swoim koniku.naprowadza mniei już..oddajemy sie gorącej jeżdzie.pieści moje piersi.przyciąga mnie do siebie.całujemy sie namietnie nie przerywajac wykonywac równych ruchów naszych ciał.nie chcąc skończyc za szybko przekłada mnie teraz pod siebie.zakłada moje nogi na ramiona i znowu wchodzi we mnie cały żeby za chwilę wyjśc na zewnątrz.jestem coraz bardziej podniecona.jęczę,wijesię z rozkoszy.nieznajomemu też jest jak w niebie.nasze ciała złączone w jedno poruszają sie równym rytmem..wychodzi ze mnie..obraca tyłem.stoimy.jestem wypięta w jego stronę.masuje palcem mój ciasniejszy otworek..nakłada prezerwatywę..i jednym silnym pchnięciem wchodzi we mnie swoim wielkim penisem.krzyczę z rozkoszy.trzymając mnie za pośladki wykonuje coraz szybsze we mnie ruchy..oddech namn przyspiesza pot leci nam po plecach.jest tak wielki że niemal rozrywa mnie od środka.jesteśmy już ku końcówce..wychodzi ze mnie zmusza do klęknięcia sam yrzymając swojego kutasa w dłoni.wkłada mi go do ust całego po same jądra..czuje jego pulsowanie.dochodzi.ssam go mocno.juz ją czuję.jest we mnie .jest wspaniale.widzę jego uśmiechnięta twarz. kończymy.bierze ubrania.wsiada do auta.odjeżdza.nie znam nawet jego imienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lbudzik
kasia ładnie napisane aż się podnieciłem - takiej przygody życzę zatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×