Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ivaa

gdzie zdobyc rzymianki?

Polecane posty

poszukuje dokladnie takich jak najbardziej prostych brazowych no kurde. proste. bez zadnych kombinacji. o jak tu http://snobka.pl/artykul/3044/szorty_gap widzialyscie? chodzi mi o podanie nazwy sklepu, ew. jakiegos warszawskiegi bazarku :] (bo i taka wersje przyjmuje :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz miec na kompie jakis
zwykle szorty ale bez takich mankietow jak na zdjeciu sa co roku w diversie latem i w takich kolorach tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................3
ja tez szukam rzymianek, szukalam nawet na allegro i tam nie ma jakis ładnych :/ pamietam kiedys jak bylam mlodsza mialam takie i kupialm je w sklepie z kapciami,ale juz ich potem nie widzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz miec na kompie jakis
sorry jestem jakas rozkojarzona nie doczytalam tylko popatrzylam na linka... jesli chodzi o rzymianki to w zeszlym roku chodzila w nich m asa dziewczyn i napewno mozna je gdzies spotkac, raczej mniejszych sklepach niz galeriach, szukaj tez na bazarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam hasła
ja kiedys kupiłam sobie w Zakopanym ;] na krupówkach :) jak masz czas to się przejedz :P tam mają takie, albo w jakiejs cepeli zobacz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi sie wydaje
ze w zakopanem.. ale na rynku czy targach jakis tez powinny byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są w promodzie i breshce poszukaj w sklepach lato nadchodzi a już w tamtym roku zaczęły być na topie wiec w tym sezonie na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jeszcze tam są ale ja kupowałam w podziemiach przy rotundzie, przy wyjściu na hotel forum ( tzw. novotel) obok sklepu z herbatami. Koszt - nie pamiętam ale ok 20 zł Na początku są jasne, najlepiej je namoczyć parę razy to ściemnieją. Były tam też takie od razu ciemne, ale ja wolałam klasyczne. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj na stoiskach goralsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups za wczesnie enter
poszukaj na stoiskach goralskich, ja co roku kupuje, kosztuja ok 20 zl na poczatku moga troche obcierac, no i trzeba uwazac na b. sliskich powierzchniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam takich z divideda
Ja bym chciała takie z divided z h&m ale nigdzie znaleźć nie moge. Czy one beda w sklepie h&m? moj e-mail to: zadroga@buziaczek.pl moze któraj widzala w sklapie h&m rzymianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×