Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gggggggg

Co sądzicie o ubraniach w kolorze złotym?

Polecane posty

Gość gggggggg

Widzialam fajna złota kurtke i nie wiem co mam zrobic teraz...złoty chyba juz nie jest modny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że złota kurtka to kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podobają ale tylko złote dodatki np. buty pasek torebka itp. Na kurtkę bym sie chyba nie odwarzyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trendy w tym sezonie są min kolory cytursowe tj. pomarańcz, mandarynka, brzoskwinia, żółty, złoty, cytrynowy, cytrusowozielony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko jak widzę dziewcze na żółto lub na zielono to :-(- każdy ma teraz zielony lub żółty płąszczyk- ochyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łola
tandeta jak nic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się to nie podoba, ani ubrania ani dodatki. napiszę więcej, dla mnie to tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazarowy szyk i elegancja
nie ma nic gorszego niż złote ubrania , buty czy dodatki. może w epoce baroku byłyby ok ale coś mi się majaczy że żyjemy w 21 wieku , po ulicach chodzą ludzie nie manekiny w pudrowanych perukach i sztywnych ciuchach .No powiem krótko : złote badziewie kojarzy mi się jednoznacznie z takim wizerunkiem : solara , tipsy z brokatem bądź hologramami , włosy bardzo utlenione bądź nienaturalnie krucze i biało -różowo- czarno -dżinsowo-złota kombinacja ciuchów :|przepraszam ale tak wyglądają te wszystkie dziwne kobiety gustujące w złotych ubrankach z którymi miałam do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z przedmówcą
kicz, tandeta, bazar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinda1
Zalezy od wszystkiego, jak zwykle uogólniacie ;) Mam bluzki ze złotą nitką z kolekcji Monnari i Escada - są świetne, trzeba je zgrać po prostu z całością; mam złotawy żakiet - juz kilka dziewczyn chciało go odkupić :D Co do złotych butów i torebek - raz tylko widziałam ładną torbę w kolorze starego złota, buty tylko na szczególne okazje - wesele, lub inna pocieszna uroczystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×