Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kleoparda

wczoraj w nocy mialam pierwszy orgazm!

Polecane posty

Gość kleoparda

i to było dziwne przezycie...... miał ktos tak ze puszczał tak jakby "bąki" z pochwy??sama nie wiem co o tym myslec. az mi wstyd było przed partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lbudzik
pierwszy orgazm czyli pierwszy sex ?? Spoko to nic strasznego - nie raz tego doświadczyłem i jak to się zdaża to śmieje się z partnerką więc nie przejmuj się jak cię kocha to nic z tego sobie nie zrobi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, nie masz sie czym przejmować :) ja myślę, że to wynika z, hmm, bardzo dużego zaangażowania partnera i, jak sama ostatnio to nazwałam, wpychania przez niego zbyt dużej ilości powietrza :) jeśli Ci to bardzo przeszkadza to spróbuj użyć w takiej sytuacji mięśni Kegla, mnie pomaga :) btw gratuluję pierwszego orgazmu, ja niestety ciągle czekam na taki zupełnie prawdziwy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lbudzik
katekate ty tak z doświadczenia mówisz ?? No i dlaczego jeszcze nie miałaś orgazmu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doświadczenia, zgadza się :) a co do orgazmu to ze mną jest ciężka sprawa - mam go tylko wtedy, gdy mój mężczyzna pieści mnie ręką, kiedy się kochamy. Może to tak dziwnie zabrzmiało, ale chodziło mi o to, że nie miałam jeszcze nigdy takiego prawdziwego, tylko pochwowego orgazmu. Ale w zasadzie to podobno jest tak, że nie każda kobieta ma na niego szansę :) a może po prostu trzeba się tego nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchacz z ciebie i tyle...
lbudzik :szukasz kobiety na tym forum a piszesz ze nie raz z kobietą to przechodziłeś jakiś debil z ciebie poco ci następna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lbudzik
ruchacz nie twoja sprawa i interes więc daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchacz z ciebie i tyle.
lbudzik:pisałes debilu z moją dziewczyną maile debilu bo czytałem jej poczte jak cie dorwe to ci z dupy nogi powyrywam debilu obsrany a tak wogóle to jestes gówno warty po tym co pisałes to tylko jestes dobry w pisaniu huju.jestes meską dziwką i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lbudzik
ruchacz jeszcze tak nisko nie upadłem żeby z tobą pisać więc ostatni mój wpis do ciebie - jestem tu raptem od paru dni i z żadną dziewczyną maili nie pisałem więc chyba niki ci sie popierdoliły i tyle. Powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleoparda
super ze nie tylko ja tak mam;) bo juz sie przestraszyłam:) dzieki za 'normalne' odpowiedzi;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lbudzik
kleoparda - niektórzy potrafią "normalnie" pisać :):) życzę więcej udanych orgazmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
:)) hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×