Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miły dotyk

wylizał mi cipke bylo cudownie

Polecane posty

Gość gość
Co wy za bzdury piszecie. Nie śmierdzi cipka, tylko d**y wam śmierdzą. Owszem cipka ma zapach, ale jak kocha się kobietę nie jest istotny. Nie wyobrażam sobie zrezygnować z takiej przyjemności jak lizanie cipki - minety. Lizałem nawet cipkę ze spermą po innym facecie i było spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx
Lizalem c**eczke dziewczyny ktora tego nie lubi i powiedziala ze po mojej zabawie bedzie musiala czesciej tak sie bawic. Pamietam ze doszla chyba ze 3 razy. Tak sciskala mnie udami ze nic nie slyszalem tylko lizalem. Tez to uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie spenetrowałeś jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kiedys lizalem starej babie na dworcu pkp c**e taka nie umyta pelno straczkow wisalo chyba dwie godziny jej lizalem dokladnie miala potem czysta i tak juz nie smierdziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj lubią lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teoretyk

Jak smierdzi to trzeba swojej kobiecie delikatnie wciasnac żel do higieny intymnej razem z innymi kosmetykami i nie brac sie za lizanie jak nie jest wykąpana,bo to proszenie sie samemu o klopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loma
1 godzinę temu, Gość Teoretyk napisał:

Jak smierdzi to trzeba swojej kobiecie delikatnie wciasnac żel do higieny intymnej razem z innymi kosmetykami i nie brac sie za lizanie jak nie jest wykąpana,bo to proszenie sie samemu o klopoty.

 Dobrej jakości mydło, a nie chemię w postaci żelu w pipkę pchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Teoretyk napisał:

Jak smierdzi to trzeba swojej kobiecie delikatnie wciasnac żel do higieny intymnej razem z innymi kosmetykami i nie brac sie za lizanie jak nie jest wykąpana,bo to proszenie sie samemu o klopoty.

jak śmierdzi to po pierwsze higiena, po drugie ginekolog a jak i higiena ok i ginekolog twierdzi, że  "tam" zdrowa a nadal śmierdzi to znaczy, że akurat temu facetowi nie odpowiada jej zapach i feromony. Po prostu nie ma "chemii". To, że temu nie odpowiada nie znaczy, że wszystkim - inni pewnie będą zachwyceni i zapachem i smakiem. Poza tym oczywiście także trzeba bardzo dokładnie wymyć odbyt . Zapach i smak z odbytu dość często się przenosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona

Ja teraz chętna kto mi wylirze cipe uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×