Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mantisza

co myślicie o tym płaszczyku?

Polecane posty

Gość jko
odwazna? to plaszczyk dla kazdej z nas :) a przynajmniej takie jest moje zdanie :) ladny ale czerwony, bo ten co podchodzi pod roz jakos mi sie nie widzi no i ta cena.. wiadomo -uzywany ale moze warto bo w sklepach ponad 100 pewnie trzeba dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam sobie niedawno
taki krwistoczerwony płaszczyk i jestem nim zachwycona :) Nawet taki odważny kolor na płaszczu o tak klasycznym kroju jest zupełnie w porządku. Bardzo kobiecy, elegancki i seksowny. Mam na myśli to pierwsze zdjęcie bo te pozostałe w realu jakoś nie prezentują się już tak dobrze. Kolor jest jakiś inny, wyblakły. Nie wiem czy to kwestia światła czy to po prostu inny płaszcz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantisza
pisałam na majla, chłopak kupił swojej dziwczynie ale jest na nią za duży, a to jest jego zdjęcie z katalogu... takze nie wiem czekam na koniec licytacji ..i pisal ze za ok 70 zl sprzeda... czy to dobra cena???????????????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ciuszek ;) 70 zł to ok cena, skoro był za duży to pewnie zalożyła go raz czy dwa, tak więc pewnie nie jest zniszczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te zdjecia nie sa z kataogu tylko robione amatorskie zdjecia ;> czy oby napewno nowy ??? coz zastanowila bym sie i pochodzila po sklepach duzy wybor w plaszykach teraz ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantisza
no i licytacja juz sie zaczeła... podoba mi sie.. tylko pytanie jakie buty do niego czy tylko czarnr? i pod spod tez czarny lub bialy czy moze jakies inne fajne połączenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantisza
czekam na ostatnie minuty licytacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×