Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

21magda21

Ciąża??

Polecane posty

Mam pytanie czy jest możliwe, że jestem w ciąży? Bo troszkę się boję. Zacznę może od początku. 10.02 miesiączka w lutym 10.03 miesiączka w marcu Kochałam się z chłopakiem 24.03 w dni płodne. Był to stosunek przerywany, ale był to mój pierwszy raz. Chłopak mówił, że tak powiem, że się nie spuścił. Ale nawet jak nie to z tego co czytałam to jest jakiś płyn co zawiera plemniki. Strasznie potem bolały mnie jajniki lub jajowody. Po 3 dniach już tak bardzo nie bolały. Nie wiem może to normalnie po pierwszym stosunku. Ale nagle zaczęłam przechodzić od tego czasu co się kochaliśmy strasznie powiększyły mi się piersi i w ogóle takie objawy jak przed okresem tylko chyba w większym stopniu. I nagle dostałam 4 dni po tym jak się kochaliśmy okres dokładnie 28.03 czyli w marcu, a ja dopiero w marcu dostałam miesiączkę 10.03 Nie mam jeszcze regularnych cyklów, a boję się ponieważ czuje tak jakbym była w ciąży... Ale boje się że test mi jeszcze nic nie wykaże... Miewam zgagę, ale tylko czasami. Powiększyły mi się piersi. Mam na nich takie niebieskie jak żyłki. I nie wiem, ale przyciemniały mi chyba troszkę sutki. Raz zjem wszystko naraz różności. A czasami nie mam ochoty nie niektóre rzeczy co wcześniej bardzo lubiłam jeść. Brzuch mam taki dziwny bo jak np. zrobię tak jakbym wciągała to mnie troszkę tak boli nie wiem jak to określić. Albo jak naciskam to czuje tak jakby był twardszy ale jak naciskam dopiero i tak koło pępka i niżej. W nocy zdarza się, ze nie mogę zasnąć do 3:00 a znowu cały dzień bym przestała nie mogę się skoncentrować. Nagle wściekam się w jednej chwili zaraz mi się chce płakać, a co mnie zaniepokoiło to rano wczoraj mnie pociągnęło na wymioty, ale nie zwymiotowałam tylko tak troszeczkę... No i utrzymuje mi się cały czas temperatura koło 37 stopni dziś np. 37,2 często boli mnie głowa. Jestem cały czas zmęczona i senna a przecież jakbym była w ciąży to takie objawy by się chyba tak szybko nie pojawiły? Czy jest możliwość, że jestem w ciąży czy po prostu to coś innego? W jakim stopniu jest możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wiedziałaś, że masz dni płodne i w płynie przed wytryskiem znajdują się plemniki to czemu zgodziłas się na stosunek przerywany????? poza tym pierwszy raz nie chroni przed zajściem w ciąże. Zrób sobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym chyba za bardzo myślisz o tej ciązy i stąd te wszystkie naraz objawy ciążowe. Zrób test, teraz wykazują ciąże po 3 dniach od zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAJA_22
Cześć. Mam podobne objawy. Tzn. okres powinnam dostać jutro, od tygodnia okropnie bolą mnie brodawki sutkowe, ale tylko one.W dodatku zrobiły się takie duże i twarde. Mam lekkie bóle podbrzusza jak przed @ Od kilku dni mam chyba zgagę, piszę chyba bo nigdy nie miałam zgagi i nie wiem czy to na pewno zgaga :)Fajnie by było gdybym była jednak w ciąży ale pewnie i tak dostanę @ :( Od 3 dni muszę łykać xennę ekstra bo mam straszne zaparcia. No i w marcu przeszłam zapalenie szyjki macicy. Lykalam novocef i metronizadol. No i mam duży apetyt. Nie wiem chciałabym żeby to był dzidiuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2756
myslicie ze moge byc w ciazy kiedy zrobilam to kilka razy z chlopakiem w ciagu miesiaca .... za kazdym razem uzywalismy prezerwatywy... nigdy nie pekla a on nie spuszczal sie we mnie wyjmowal przed wytryskiem... teraz mam biegunke.. goraczke jest mi nie dobrze ... czytalam ze to jakich wirus ukladu pokarmowego .... okres powinnam dostac jutro...boje sie ze nie dostane czy jest mozliwe ze jestem w ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała...
Moim zdaniem zadna z was nie jest w ciaży ponieważ sama po pierwszym razie miałam podobne obiawy a powoduje je moim zdaniem nic innego jak zwykły strach i zmiena jaka zachodzi w naszym organizmie i psychice w chwili kiedy jesteśmy już w pełni kobietami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita123
Cześć dziewczynki:))) co do waszych objawów to mam istny mętlik strasznie skomplikowane, najlepszym wyjściem chyba będzie test!!!! U mnie jest podobnie - mam regularne cykle, okres powinnam mieć 2.04 ale nie ma......mam bardzo bolesne sutki ,bóle podbrzusza oraz jajników.Jestem tak senna że nie potrafię ustać na nogach. Mam nadzieje, że to ciąża....jutro robie test....trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2756
Anita123 hehe no wiesz zalezy czy ktos chce ciaze czy nie... moze macie racje ze to strach nerwy ale moj pierwszy raz byl miesiac temu przez ten czas juz to zrobilam wiele razy powinnam okres dostac jakos od 5-10 kwietnia hmm dzisiaj chcialam sobie test kupic ale sie nie odwarzylam boje sie czekam az dostane okres mam nadzieje ze nie jestem w ciazy bo: -> byla prezerwatywa -> nie pekla -> sex przerywany wiec mysle ze ryzyko jest 99.9% a watpie ze kaszel to objaw ciazy hehe ktory mam wiec mysle ze jestem chora :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2756
tak wlasciwie to macie jakies dobre sposoby zeby sie kochac z gwarancja 100 procent nie zostania w ciazy?? a czy po polknieciu spermy sa jakies objawy?? szlyszalam ze biegunke mozna dostac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2756
Mała... Jesli mialas takie objawy to powiedz mi ile one sie utrzymywaly moje juz sie utzrymuja okolo 2 tygodnie :/ boje sie ze to ciaza jednak moge byc przeziebiona duzo czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUMER 2 .
zrobcie test. nie bojcie sie, ja tez mialam obawy zeby zrobic test, myslenie jest takie, ze jak nie zrobie testu to nie jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2756
no wlasnie jak nie zrobisz testu to nie jestes w ciazy ten kto nie chce byc nie chce zrobic testu bo sie boi hmm powiedzialam chlopakowi ze sobie zrobie powiedzial zebym do jutra poczekala to on mi kupi i zrobie sobie heh ale watpie czy jestem w ciazy nie dopuszczam tego do mysli bo wiem ze robilam wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita123
andzia2756 źle mnie zrozumiałaś - jeśli nie planujecie to wcale nie życzę was ciąży chciałam tylko napisać że mam podobne objawy i pięciodniowe spóźnienie miesiączki - jutro rano zrobię test i sie okaże czy moje podejrzenia są słuszne;)) Wam życzę powodzenia i oczywiście miesiączki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2756
anita123 hehe no ok teraz Cie juz rozumiem... ja powinnam juz dostac okres ii mi sie spoznia ale nie mama zadnych objawow jak bym byla w ciazy jakos znikly hehe.... pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita123
cześć dziewczynki nie wiem jak u Was, ale moje objawy były prawdziwe....test pozytywny;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2756
anita123 test pozytywny tzn ?? ze ?? xD hehe hmm ja jednak dostalam okres to nie byla ciaza ... jestem zadowolona pzdr dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1999
Czy jest możliwe że jestem w ciąży ?Kochałam się z partnerem kilka dni po okresie ale z zabezpieczeniem i nie spuścił się do srodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampolina876
witam jestem zaniepokojona ze wpdałam , uprawialam z chlopakiem petting , nasienie bylo w okolicy pochwy , od tamtego czasu niemialam zadnych kontaktów seksualnych , to było jakies 7 tyg temu, zrobiłam 5 testów ciążowych pierwszy 7 dni po petingu drugi 12 dni po petingu -(dzien spodziewanej miesiaczki) nastepny 28 dni po pettingu nastepny tydzien po terminie nastepnej miesiaczki i natepny 2 tyg po terminie nastepnej miesiaczki robiłam PRE-TESTY i QUIK VUE2 TESTY WYSZŁY NEGATYWNE wszystkie! robilam z porannego moczu , a po terminie miesiaczki z moczu w środku dnia jednak boje sie ze jestem w ciazy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparapara
madzia , napewno niejestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparapara
trampolina , ale okres był czy nie ma do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2756
trampolina876 Najlepiej jak pojdziesz do ginekologa wtedy bedziesz wiedziala wszystko na 100% a nie tylko sie martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1999
paparapara dziękuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) nawet nie wiecie jak fajnie czyta sie takie fora gdzie widac ta nasza solidarnosc kobieca ;) oto moj problem : 5.09. (niedziela) piescilismy sie z chlopakiem i troszke nas ponioslo, nie byl to normalny stosunek chlopak przebil mi tylko blone dziewicza nie uzylismy prezerwatywy, ale chlopak nie spuscil sie ani do mnie ani w ogole....od tego czasu minelo 5 dni - w piatek rano (10.09) dopadly mnie takie bole brzuchai jajnikow, ktore utrzymuja sie az do teraz :/ nie moge sie przewrocic na bok albo przeciagnac. Budze sie (tak jak dzisiaj np. ) w nocy i nie moge spac czasem nawet juz placze z bolu. Mamie powiedziec nie moge bo jest swiecie przekonana ze jeszcze nie wspolzyjemy :( dodam ze przez weekend bylam chora, nie wychodzilam ze swojego pokoju wiec z bolem nie bylo problemu tylko co teraz jak wroce do szkoly? :/ Co to moga byc za bole? Ile moga trwac? Moj chlopak strasznie sie martwi ze \"za mocno mnie dotknal\" jest mu przykro - chcialabym mu powiedziec ze to nie z jego winy ale tym razem chyba to on ma racje prosze o pomoc w imie babskiej solidarnosci ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinka4444
Hej dziewczyny. To tak do topiku. 27.09, w sobote; przeżyłam pierwszy raz ze swoim chłopakiem, rozdziewczył mnie i potem wszedł we mnie kilka razy i skończylismy. Niestety bez zabezpieczenia [ a teraz sie cholernie denerwuje] Nie miał wytrysku ani nie czuł sie tak jakby w ogole miał dochodzic. 11.10 miałam dostać @, przez te dwa tyg strasznie schizowałam, no, ale 11 przyszła @ - terminowo, w sobote. Przez cąły tydzien poprzedzający @ strasznie bolały mnie piersi, i bodajże jeden raz lekko pokuł lewy jajnik. Co do @ to w niedziele i pon była ze skrzepami, ale jest skąpsza niż zwykle i jakoś powoli leci, tak, że rano po zmianie podpaski do godziny 11 nie bylo nic, dopiero później coś. Czytałam na jakims innym forum, że po pierwszym razie można mieć skąpszy okres. Czy to prawda? Ktoś tak miał? Idzmy dalej, w niedzieli piersi przestały mnie boleć, tylko, że coś na nich - brodawkach- wyskoczyło. Naczytałam sie o gruczołach Montgomery'ego i, że sa one oznaką ciązy. Równie pisało na innej stronie, że te gruczoły po prostu są, z tym, ze wczęsniej nie były tak widoczne, albo po prostu nie zwracałam na to uwagi. Piersi również są jakieś inne, bardziej czułe? i chyba na brodawkach uwidoczniły sie naczynka krwionośne, ale tego z kolei równiez wczesniej mogłam nie zauważyć. a Teraz schizuje. @ niby jest, no, ale.. wiadomo co się teraz czyta, ze może występować skąpsza. Martwie sie o preejakulat i możliwość zajścia w ciązę... ehhh. czasami mi niedobrze, ale myśle, ze to z powodu tych nerwów. pojutrze chce zrobić test ciążowy, ale strasznie schizuje nooo. Mój chłopak mówi, że nie jestem w ciązy, skoro @ wystąpiła w terminie. Mówi też, że jego poprzednia dziewczyna po pierwszym razie również miała skąpszy okres. więc sama nie wiem... co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×