Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzaaaaaa

Jeszcze pytanie o PUP

Polecane posty

Gość zuzaaaaaa

Bliska mi osoba po raz pierwszy ma zamiar zarejestrowac sie w biurze pracy ale ja pytam juz tych,które wcześniej miały z tym do czynienia:otórz po ilu odrzuconych propozycjach pracy odbieraja zasiłek,to raz,a po drugie ,to czy w przypadku utraconego zasiłku nadal jest sie ubezpieczonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewejjj
ale jestes pustak ze o tkie rzeczy pytasz....jaks ie pracuje to potem sie bierze zasiłek a jak sie rejstrujesz to za ci maja dac? za piekny usmiech? wez pomysl 2 razy zanim znowu walniesz taka glupote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły pomysł
niezłe.....po ilu odrzuconych ofertach dają zasiłek? hihi fajnie by było gdyby dawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewejjj
zuzaaaaaa to jakas tepa baba, a tak na marginesie to jesli sie bierze zasiłek to mozna 2 razy odrzucic oferte pracy przy realnym uzasadnieniu a po 3 razie zabieraja zasilek, a jak sie rejstrujesz t zasiłku niema tylko masz ubz, chodzisz sie podpisywac raz na 1 na 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaaa
Myslałam,ze skoro jeszcze nigdy zadne z nas nigdy nie miało kontaktu z PUP ,to to jest stosowne miejsce ,żeby zapytac o takie rzeczy,ale widze,że tu same mądrale,że ho,ho!!!a skoro tak wszystko wiecie najlepiej to naprawdę nie rozumiem skąd te bluzgi w moja stronę?niemniej i tak dziękuję za te strzępy konkretów ,bo niestety inaczej nazwac tego nie mozna,a tak na przyszłośc to juz wiem,ze akurat tu nie warto pytac o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biiiiikkkka
niewazne czy sie ma zasilek czy nie zgodnie z nowa ustawa nie mozna odrzucic zadnej ofertu z Up to co piszecieto juz dawno nieprawda-odmowa to wykreslenie na 3 miesiace z Up wiec sie wtedy nie ma ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×