Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kebabik

prosze o namiary na uczciwa prace za granica

Polecane posty

Witam. Niedewno wrocilam ze szwecji.Pracowalam tam przy sprzataniu domow prywatnych pol roku.Niestety trafilam na oszustke ktora strasznie kroila nas z kasy.Czy ktos z Was moze pomoc mi znalezc jakakolwiek prace u uczciwego pracodawcy?Chodzi mi o sprawdzone przez was miejsce.Jezeli tak to bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam kebabik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewejjj
hiszpania odezwijs ie ja jade super praca i lekka a c anwazniejsze pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrooo
czy ta prac w szwecij to bylo sprzatanie w domkach przywatnych a pani nazywa sie niina? podobno jest 8 polek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam ponownie.nie ta kobieta w szwecji nazywala sie renata a jej firma stradifixaren.w firmie pracuja oficjalnie 3 osoby a reszta na czarno.a czemu pytasz?ta babka o ktorej piszesz tez jest oszustka? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrooo
witaj ponownie,,niewiem czy oszustka ale wydawala mi sie dziwna na rozmowie dlatego nie pojechalam podala sie za nine,mowila ze pracuje wiele polek ale na czarno zarobki ok 9 tys za miesiac chciala by przyjechac natychmiast,niepasowalo mi to dlatego tylko tak zapytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wroo a to mialo byc 9tys zl? czy koron?a wiesz moze w jakim miescie to mialo byc?bo moze to jest ta renata tylko podaje sie za kogos innego bo ja bylam w Akersberga.masz na nia jakies namiary?bo jak to jest 9 tys zl to moze ja bym sprobowala tam pojechac-u tej renaty wychodzilo tak 7 tys zl na m-c. ewejjj odezwij sie co to za praca w tej hiszpanii? milego dnia dziewczyny narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×