Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nellie Melba

czy warto prac nowe jeansy?

Polecane posty

kupilam odrobinke za duze jeansy poniewaz zakochalam sie w nich od pierwszego wejrzenia! wiem ze to glupie :) i teraz kombinuje co zrobic zeby nie rozciagnely sie jeszcze bardziej. slyszalam ze warto wyprac jeansy przed noszeniem. czy ktos tak robil? w ilu stopniach? dodam ze sa stosunkowo jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one na mnie nie wisza, nic z tych rzeczy:) poprostu ja czuje ze nowe spodnie powinny byc ciasniejsze. swoja droga wszystkie przerobki jeansow ktore musaialam zrobic byly bardzo nieudane:( Wracajac do rzeczy, chodzi mi o to czy takie pranie cos daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 ziazku z tamtem
jak Ci się udało tyle schudnąć? :O Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie beda ciasniejsze na chwile a pozniej sie spowrotem rozejda, a jak wypierzesz na wiecej stopni to tak tylko ze wywabisz kolor, lepiej zweryc po cyntymetr z kazdej strony co da razem 2cm i juz beda idealne, z pranie nie radze, jak nie umiesz wpadnij do mnie to ci to zrobie nie jestem krawcowa, ale ostatnio zwerzam wszystko co popadnie bo mam smykalke do krawiectwa zwerzylam nawet kurtke ktorej krawcowa nie chciala sie podjac tak ze wpadni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 zwiazku z tematem
Zielona stonoga-odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah drobiazg najpierw norweska, potem sokowa, odrobina silnej woli i cud - 10dniowa glowodka 2 x ale nie pod rzad tylko po jakims pol rocznym odstepie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli same glupie diety wyniszczajace organizm :o gratuluje glupoty, teraz juz masz zjebany organizm :o 🖐️ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz wpierdalam za przeproszeniem slodycze i nie grubne tyle ze pije tylko wode niegazowana i herbaty z cytryna, chyba ze tak jak teraz ejstem u rodzicow to zajadam ile wlejzie polecam glodowke, najlepsze co moze byc, dla ciala, dla skory, dla wlosow, paznokci i dla wagi, tylko i wylacznie glodowka 10dniowa, teraz jest dobry moment - wiosenne porzadki w organizmie, polecam topi Glodowka zmienila moje zycie sama czytalam zrobilam, polecilam mamie ktora schudla 20kg i z rozmiaru 44 wchodzi w 38 a ja z 44-46 wchodze 36-34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 zwiazku z tematem
Ja ważę 62 kg przy 170cm. Chcę zejść do 55, ale bez głodówek. Najwyzej jakaś 3 dniowa oczyszczająca z toksyn. Narazie chce stawic na sport no i co najwazniejsze nie jem kolajci ;] No ale nie ten topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem :\ dlaczego zaraz wyniszczajace? Lepiej sie odchudzic raz a dobrze niz wiecznie nazekac na wage i slodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
outsiderka mylisz sie kwitnę i jestem piekna jak nigdy, może przeslać foty, czysby mowila przez Ciebie wszechobecna kobieca zazdrosc? nie bede prowadzic z toba konwersacji bo widac pojecia nie masz. nellie melba niestety nie, ale chetnie bym pomogla gdybym byla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 zwiazku z tematem
Zdrowo czy nie. Najważniejsze, ze nie masz efekty jojo... A Twoja stopka jest zadowalająca ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czego zazdroscic sama schudlam 30 kg, zdrowo, przez 8 miesiecy :P uwazam glodowki za ostatnia glupote i tyle. zdania nie zmienie. a kwitnac mozesz, nikt ci nie broni. powrzechna prawda jest ze czlowiek chudszy jest piekniejszy niz grubszy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0 zwiazku z tematem oczywiscie twoj wybor i Twoj organizm szanuje go, tylko tyle co wiem ze organizm wypuszcza toksyny po 3-7 dniu glowoki w zaleznosic od organizmu to moze chociaz 4 dniowa glowoka, kazdy zna swoj organizm i wie co jest dla niego dobre dla mnie glowoka oczyszczajaco lecznicza, dla ciebie np dieta taka i taka tak czy inaczej ycze powodzenia i wytrwalosci do celu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 zwiazku z tematem
Oj chyba nie, bo ja również mam zwyczaj kupowania o rozm. za dużych dżinów xD Zawsze zapominam, że one zwiększaja się przecież o rozmiar... Pranie bym odradzila, bo wtedy dzinsy są ciaśniejsze-owszem, ale tylko przez chwilę. Potem się jeszcze bardziej powiększają. Może rzeczywiscie podrzuć je jakiejś znajomej krawcowej, która za `kawę` Ci je zwęży ;] Szkoda spodni do szafy wrzucac skoro je tak pokochałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 zwiazku z tematem
Masz rację. Osobiście uważam, że każda kobieta niezależnie od wagi potrafi (ale nie musi) być seksowna ;] Wystarczy, że o siebie zadba no i już. Nieraz taka grubaska jest bardziej apetyczna niż wieszak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
outsiderka a kto ci powiedzial ze ja schudlam 30kg szybko tez to trwalo, glodowke skonsultowalam z lekarzem, byla bardzo zdrowa, zdrowsza niz dieta! Po glodowce nie choruje tak jak po dietach non stop chora, angina grypa, nie mam slabych wlosow bo po uwolnieniu toksyn z organizmu sa lsniace, cera jest oczyszczona, uregulowala sie miesiaczka, uregulowal sie metabolizm, same pozyttyw no i moja mama miala problem z wrzodami na plecach, ogromne bolace wrzody leczyla sie 5 lat u roznych lekarzy, i nic wydala majatek na leki roznego pochodzenia, ja jej polecilam glodowke to mi sie kazala postukac po ghlowie jak jej powiedzialam ze oczysci sie jej krew z toksyn i wrzody znikna, teraz mi dziekuje i wszystkim poleca, wszyscy sie stukaja po glowie jak ty bo nie wiedza ze glodowka lecznicza jest stosowana od wielu lat, w wielu sanatoriach. tak ze czasem zanim kogos obrazisz ze ma zje..any organizm zastanow sie troche poczytasj a pozniej zabieraj glos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nghjgjhg
ja bym wrzucila na gotowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka98
Uprałabym ,jesli uwazasz ze tak trzeba,ale zdecydowanie w płynie do ciemnego,np.w drefcie do ciemnych rzeczy i jeszcze na mokro przeprasowałabym spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×