Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikaaa5

DZIWNY PłYN Z SUTKA!!!!!!!!

Polecane posty

Gość nikaaa5

dzisiaj rano po naciśnięciu sutka wypłynął mi jakiś przezroczysty płyn-co to może być? Dodam, że badałam piersi i nic nie wyczułam:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
No właśnie nie wiem:// Nie robiłam testu, fakt trochę mi się spóżnia okres, ale mam bardzo nieregularne cykle dlatego jakoś się tym nie zmartwiłam i nawet nie pomyślałm o tym żeby zrobić sobie test:/ A dzisiaj rano jak się obudziłam, poczułam się tak jakbym miała lekko mokrą koszulkę przy piersi, dotykam i nic nie czuję więc nacisnęłam sutek a tu jakiś przezroczysty płyn wyleciał:/ Teraz jak naciskam już nie leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
mantodea i co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce cie straszyc ale zrob jak najszybciej test ciazowy bo moze byc kuku:)Najczestrza przyczyna wyciekania plynu z piersi jest wlasnie ciaza a ten plyn to siara.Przewaznie pokazuje sie ona w pozniejszych tygodniach ciazy ale znam dziewczyny ktorym siara poleciala juz w 2tc!Jesli to nie ciaza to zglos sie jak najszybciej do gina.Lepiej nie lekcewazyc takich spraw i dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiulkaaa
Nie,wcale nie musisz byc w ciąży !!! Też miałam płyn,taki mleczno - przezroczysty. Przeraziłam się,że już kurde rodzić bede niedługo,czy co :-D Ale okazało się,że to zbyt wysoki poziom prolaktyny. Wiec spokojnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
O kurde to mnie troszkę nastraszyłaś:) No nic za niedługo wychodzę do sklepu i moim pierwszym sklepem będzie...apteka:/ Dziękuję Ci bardzo za jakąkolwiek podpowiedz co to może być:) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiulkaaa
Jeśli masz niewygodne,i drażniące sutki staniki,to moż byc też od tego.Przy ciągłym draznieniu sutków coś tam się produkuje,czytalam gdzies kiedyś,ale nie pamietam dokladnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
tysiulkaaa spadłaś mi z nieba bo trochę rozwiałaś moje wątpliwości:) Ale i tak zrobię ten test, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsadas
powody Ciąża zaburzenia hormonalne nowotwór Zrób test, a jeżeli wyjdzie że to nei ciąża to natychmiast do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bierzecie taka odpowiedzialnosc za jej zdrowie?to ja gratuluje odwagi!:-o Nie wolno lekcewazyc takich spraw to moze byc wszystko tak jak napisala moja poprzedniczka.Nie powinna zwlekac z wizyta u gina:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
Nie no spokojnie dziewczęta pójdę tak czy tak do lekarza, zdażyło mi się to pierwszy raz ale nie straszcie mnie tutaj nowotworem, bo mam juz pełne gacie a jak już mówiłam, badam piersi i wszystko jest ok nic nike wyczuwam:)Dlatego proszę nike wyskakujcie mi tu odrazu z nowotworem bo juz mam nasrane:( A do jakiego lekarza powinnam iść do ogólnego czy odrazu do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsadas
do ginekologa.... a to co napisałam to nie po to żeby Cię straszyć tylko po to, zebyś wiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
Ale i tak mnie nastraszyłaś:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
W sumie to też najpierw pomyślałam, kurde może mam tam jakiegoś guzka:/ Ale się zbadałam i nic nie wyczułam, dlatego jakoś o tym już nie myślałam:/ No nic dziewczynki dziękuję i spadam zaraz do sklepu, najpierw test potem lekarz:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
moze jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×