Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dluuuuuuga krecha

pionowa linia na brzuchu

Polecane posty

Gość dluuuuuuga krecha

czytalam ze pojawia sie po 20tyg i idzie od pepka w dol. ja jestem dopiero w 18tyg i juz ja mam (???). co prawda jeszcze jest jasna ale dobrze ja widze, do tego zaczyna sie bardzo nisko, przechodzi przez pepek i idzie do samej gory brzucha. czy to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne, niektóre kobiety mają ją nawet wcześniej. Ja np jestem w 25 tygodniu a nie mam nawet prawie niewidocznej. Wszystko zależy od cech osobniczych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że normalna! Linia o ktorej piszesz to tzw. kresa czarna Pojawia się zwykle w 4-tym m-cu ciąży i utrzymuje aż doporodu. Po porodzie znika. Jest ona zwiazana ze zwiększona produkcją barwnika skory - melaniny. Bardziej widoczna u kobiet o ciemnej karnacji skóry. Pozdrawiam Cię serdecznie, zyczę by wszystko gladko poszło oraz.... ślicznego bobaska! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normALNA SPARWA TYLKOZ E Z TYM ZE ZANIKA TO BYM BYLA OSTROZNA, JA JESTEM 3 MCE PRAWIE PO PORODZIE I NAWET NIE ZBLEDLA A GDZIE TAM O ZANIKANIU, BOJE SIE ZE NIGDY NIE ZNIKNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojjj mi ta pręga znikła ok
8 m-cy po porodzie ....a pojawiła sie dopiero w 26-28 tygodniu i z dnia na dzień robiła sie coraz ciemniejsza ....w chwili porodu był niemal czekoladowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dluuuuuuga krecha
jestem troche zaskoczona, bo myslalam, ze ta linia biegnie od pepka ku dolowi. a tu nagle bęc - i krecha na cala dlugosc, od zebek a po cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza----> No tak, nie znika od razu. Wyczytałem w literaturze, że może sięuterzymywać nawet do pół roku. Na wszelki wypadek zgłoś to lekarzowi bo może to świadczyć o jekiejś niestabilizacji hormonalnej organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×