Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brzydall

Podobno przeciwieństwa się przyciągają...

Polecane posty

Gość żal mi Cię Ostry Nożu
tu nie ma dam:(Same wyszczekane nieinteligentne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi Cię Ostry Nożu
Ja chce inteligentną.Moze byc brzydka:(Tutaj nie znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno... to tak jak prawie. A masz coś do zaoferowania w zamian? Przynajmniej bądź bogaty. Znajdziesz szybko biedną i piękną i ... A jesteś mądry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi Cię Ostry Nożu
Jestem głupi i biedny:( tylko przystojny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem damą i nie zamierzam być. Publiczne forum jest z założenia publiczne i każdy może się wypowiadać. Mnie nie jest siebie żal, żal mi tylko tych życiowych impotentów, którzy zamiast smakować życie jak slodki owoc ,przeżuwają je jak zgniła kapustę. Jak bym była milusia to bym miała inny nick a nie taki jaki mam. Może np. sierotka Marysia albo bezwolna tapicerka albo rozkoszna małolata czy coś równie gustownego. :D Wyluzujcie, towarzystwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty na nikogo nie masz szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
He he, przeprowadzano kiedyś badania na losowej próbie studentów. Podzielono ich na dwie grupy, odizolowano i jedej grupie zadano pytanie "czy uważasz, że podobieństwa przyciągają" - i 90% studentów odpowiedziało, że tak. Drugiej grupie natomiast zadano pytanie, czy ich zdaniem przeciwnieństwa przyciągają - co ciekawe, wynik był identyczny.:D Brzydalu, pewnie, że będziesz miał ładną kobietę.:) Czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sugerujcie się fotką, którą zamieściłem - niektóre blondynki też mogą być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×