Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brzydall

Podobno przeciwieństwa się przyciągają...

Polecane posty

Czyli moja przyszła dziewczyna będzie bardzo piękna :) Już się nie mogę doczekać gdy ją poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasss
Przy takim założeniu masz to jak w banku. Pojdzmy dalej - jeśli jestes inteligenty, zabawny, itd :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, masz racje kwass, to może być problem...przyjmijmy więc, ze tylko przeciwieństwa w wyglądzie się przyciągają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co brzydalu, może mnie spotkasz. Ognista brunetka, lekko podchodząca pod typ Carli Bruni. Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasss
Czy lekko podchodząca to nie inna wersja " prawie"?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostry róż, skoro masz mało czasu to proponuje tomka beszeketa, on lubi biuściaste i czarnowłose :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko takie
Ja ponoć ładna, mój facet ponoć brzydki. Przez 35 lat żadna go nie chciała. I dobrze:P Intelektualnie - mądrzejszy ode mnie:) I całe szczęście, bo facet MUSI być ode mnie mądrzejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka piosnka się przypomniała
brzydall - tak się wygląda po obróbce mechanicznej i cyfrowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz , brzydalu sam. Moja prowokacja wykazała,że jesteś tchórz, bo jak przyszło do konkretów, to chyłkiem zaczynasz się wycofywać. Jesteś impotent decyzyjny i jako prawiczek umrzesz, bo trzeba w życiu czegoś chcieć i coś w tym kierunku robić. A ty , jak oferma ostatnia, uciekasz. By the way, nie jestem biuściasta brunetką. Udowodniłam,że doopa z ciebie a nie facet. Żale na forum wylewać to umiesz,ąle konkretne działanie to dla ciebie za dużo. :P Pa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka piosnka się przypomniała
aha- mam długoletniego znajomego. Z wyglądu - co tu kryć - brzydal - nigdy nie narzekał na samotność :), a teraz piękna młodsza ! żona i dzieci. Happy end. wygląd ogranicza małych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasss
"wyglad ogranicza małych" fajnie powiedziane. Tylko skad tego madrzejszego wziać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowy list
ostry róż---->tutaj wiekszosc facetów tak ma.To jest tylko uzalanie sie na pokaz.Zaczep takiego a od razu ucieknie.Chciałam poznać A Ja wygrałem życie---ucieka gdzie popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostry róż, twoja prowokacja pokazała jedynie, że potrafię rozpoznać prowokacje i ją kompletnie olać :) Zorientowałem się, że kłamałaś od samego początku, a skoro oszukiwałaś na temat swojego wyglądu, to kto wie co jeszcze zafałszowałaś? Może wcale nie jesteś ognista? By the way - nie dziw się, że od ciebie uciekam. Inni pewnie robią to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściemniasz teraz, chcąc ocalić nadwątloną twarz. Nie mnie takie kity wciskaj. Zdryfiłeś, stary i nic cię nie usprawiedliwia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka piosnka się przypomniała
skąd wziąc mądrzejszego? - można zaryzykowac, wziąć takiego co ma potencjał i pielęgnowac aż pięknie wyrośnie :). Można przycinać dziczejące pędy, zeby prosto rósł. ale to już na ogrodnictwie trzeba sie znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to marnie u ciebie ze slangiem. Zdryfić - znaczy uciec tchórzliwie, dać ciała itp. Nie wiem wprawdzie, czy można uciec nietchórzliwie, no ale to temat na inna rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mi do ciebie
ostry róż - pomijam brzydalla, ale faceci nie lubia pyskatych lasek zamknij buzię, bedziesz ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dryf - zjawisko znoszenia z kursu jednostki pływającej wskutek oddziaływania na nią wiatru. źr. Wikipedia Z powyższej definicji wynika, że zjawisko "dryfowania" czy jak napisałaś "zdryfienia" polega na przemieszczeniu się w inne miejsce na skutek działania czynników zewnętrznych (dosłownie wiatru). Nie ma tu nic o tchórzostwie. W swoim wywodzie zapewne zamierzałaś użyć słowa "strefić"(slang. stchórzyć), pochodzącego od wyrazu "trefny" (niewłaściwy, oszukany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brzydalu, prawidłowo użyłam słowa \"zdryfić\'. Żródłosłowem jest wprawdzie \"dryf\", ale przerobiony. Laska to drewniana podpórka w oryginale, ale laska to też kobieta, nie mówiąc o innym zastosowaniu tego słowa. Pochodne od słowa pierwotnego moga odbiegać od oryginalnego pierwowzoru. Co do poprzednika? A kto powiedzial,że ja chcę, żeby mnie ktoś lubił albo żebym sie komuś podobała? Zreszta jak sie nie podobam brzydalowi, to i tak przegrałam życie....buuuuu....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi Cię Ostry Nożu
:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mi do ciebie
chodzi o to, że dama wie, kiedy zamilknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×